Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"

Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"

Julia Wieniawa znów znalazła się w centrum zainteresowań fanów polskiego show-biznesu. Media plotkarskie w całej Polsce żyły ostatnio informacją, że popularna gwiazda Rodzinki.pl zaczęła umawiać się z Baronem, jurorem The Voice Kids. Muzyk postanowił wyznać, czemu właściwie spotkał się z aktorką i czy rzeczywiście są w związku. To, co powiedział wykonawca muzyki pop może zaskoczyć wszystkich zainteresowanych życiem artystki.

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda, która swoją sławę zawdzięcza występowi w Rodzince.pl, przeżywała ostatnio rozstanie z Antkiem Królikowskim, a media głowiły się, z kim teraz może umawiać się atrakcyjna artystka. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że nadzieja polskiego kina zaczęła spotykać się z muzykiem Baronem. Sam artysta postanowił skomentować zamieszanie medialne i jak przyznał, miał niesamowicie ważny powód, aby "umawiać się" z aktorką.

Julia Wieniawa zaczęła się spotykać z Baronem?

Pomimo tego, że od rozpadu związku Wieniawy i Królikowskiego nie minęło dużo czasu, to media raz po raz zastanawiały się, z kim obecnie może spotykać się atrakcyjna aktorka i od niedawna piosenkarka. Ostatnio media wpadły na trop spotkania, jakie miało miejsce między artystką a muzykiem Baronem. Jak sam muzyk przyznał, rzeczywiście, między nim a Wieniawą miała miejsce specyficzna "randka". Jak się jednak okazuje, to wcale nie amory połączyły gwiazdę TVP z liderem popularnego zespołu pop, a sprawy zawodowe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Wieniawa nagrywa z Afromental?

Według słów samego Barona, spotkania jego i aktorki mają charakter czysto zawodowy, ponieważ Wieniawa, która kompletuje właśnie materiał na swoją debiutancką płytę miała poprosić lidera Afromental o nagranie wspólnej muzyki. - Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami. Na pewno będzie to artystyczne przedsięwzięcie - powiedział w rozmowie z redaktorką przeAmbitni.pl. Czy celem "randki" Barona z młodą artystką był rzeczywiście tylko i wyłącznie nagrania na płytę? Sama Wieniawa nie odniosła się do słów muzyka, więc nie wiadomo, jaka jest jej perspektywa na znajomość z jurorem The Voice Kids. Czy Baron ukrywa prawdę, nie chcąc narażać Wieniawy na wzmożone zainteresowanie mediów?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy Kuba Wojewódzki w końcu się ożeni? Poznajmy kobiety słynnego showmana
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom zachwyca
  3. Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI
  4. Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy
  5. Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Gala  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News