Julia Wieniawa postanowiła przypieczętować swoją miłość z Baronem. Tego nie spodziewał się nikt!

Julia Wieniawa postanowiła przypieczętować swoją miłość z Baronem. Tego nie spodziewał się nikt! Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Julia Wieniawa wraz ze swoim nowym chłopakiem, Baronem z zespołu Afromental, co pewien czas podsycają dziennikarzy swoimi zdjęciami czy też wyznaniami. Tym razem postanowili połączyć swoje siły w imię miłości. Przygotowali dla fanów coś zaskakującego.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron postanowili ujawnić swój związek 25 marca tego roku. Uprzednio przez kilka tygodni w mediach pojawiały się jedynie szczątkowe informacje na ich temat, a paparazzi mieli naprawdę gorący okres. Gdy już nic nie jest tajemnicą, para może w końcu otwarcie cieszyć się łączącym ich uczuciem. Postanowili teraz skorzystać z fali zainteresowania i zrobić coś zaskakującego w imię swojej miłości. 

Julia Wieniawa stanie przed mikrofonem?

Jeszcze zanim polskie media obiegła wieść o nowej parze polskiego showbiznesu, Wieniawę i Barona łączyła sfera muzyczna. Pojawiały się nikłe przecieki o planowanej współpracy, ale nikt zbytnio nie wierzył w te pogłoski. Doświadczony muzyk i wschodząca gwiazda stawiająca dopiero pierwsze kroki w branży muzycznej? Wydawało się to niedorzeczne, teraz jednak na jaw wychodzi, że jest w tym ziarno prawdy.

Odkąd zrobiło się głośno o ich miłości, plotki o projekcie ucichły. Teraz okazało się, że plany są i to bardzo poważne, a Baron potwierdza, że realizacja jest już w toku. Można domyślać się, że to doświadczony artysta będzie odpowiadał za część muzyczną, a Julia za wokalną, lecz czy sobie z tym poradzi?

Wieniawa ma już na swoim koncie piosenkę pod tytułem "Nie muszę", która na chwilę obecną ma prawie 9 milionów wyświetleń. Można wysnuć wnioski, że przy tak doświadczonej osobie, jak jej obecny chłopak, świetnie poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Piosenka ma być nagrana w imię ich wielkiego uczucia i stanowić przypieczętowanie ich miłości. Nic nie łączy przecież lepiej, niż muzyka. Gitarzysta Afromental mocno w nią wierzy i przy każdej możliwej okazji komplementuje.

- Musicie poczekać na naszą piosenkę i wtedy zobaczycie, co wyszło. Jak coś zaprezentujemy, na pewno nie będzie to miałkie! Cierpliwość zostanie nagrodzona. Julka to super dziewczyna, a do tego świetna wokalistka. Bardzo mi się podoba jej twórczość - wypowiedział się Baron na temat wspólnych nagrań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miejmy tylko nadzieję, że nie dojdzie do tak hucznego i szeroko komentowanego zerwania, jak było w przypadki Julki i Antka Królikowskiego. Być może wspólna piosenka to pierwszy poważny krok, by iść razem dalej przez życie?

- Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również - zdradził Baron podczas jednego z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News