Piękna Julia przyćmi urodą śliczną Julię i odbierze jej całe show?! Wieniawa w opałach

Piękna Julia przyćmi urodą śliczną Julię i odbierze jej całe show?! Wieniawa w opałach Źródło: Screenshot z youtube.com/przeAmbiniPL

Julia Wieniawa jest jedną z piękniejszych polskich aktorek. Jej talent i uroda chętnie wykorzystywane są przez agencje reklamowe w licznych kampaniach, w których wokalistka dotychczas brała udział. Ostatnio została twarzą Deichmanna (kolekcji wiosna-lato 2019). Niedługo wystąpi w kolejnym wielkim wydarzeniu znanej marki, gdzie również będzie swoim wizerunkiem promowała wielka markę - Magnum. Oprócz niej wystąpi także druga Julia, która przez showbiznes niejednokrotnie uważana była za konkurencję dla aktorki. 11 kwietnia może więc być naprawdę gorąco.

Julia Wieniawa weźmie udział w Magnum Fashion Show. Tym razem otrzymała jednak od marki specjalną rolę, bowiem będzie jej "Mbasadorką". Do tego zadania zatrudniono jednak nie tylko ją, ale także Julię Kuczyńską, czyli Maffashion, która jest równie piękna jak Wieniawa. Czy aktorka w tej sytuacji czuje się więc zagrożona?

Julia Wieniawa razem z Maffashion 11 kwietnia będą reklamować lody Magnum

To właśnie dzisiaj rozpocznie się wielkie wydarzenie marki Magnum - "Magnum Fashion Show", które to wyczekiwane było przez celebrytów w całej Polsce. Nic dziwnego, podczas show dzieje się naprawdę wiele.

Tego dnia gwiazdy błyszczą na ściankach prezentując się w najbardziej wymyślnych kreacjach, które to mają za zadanie przyciągnąć wzrok wszystkich uczestników. Nie zabraknie sław ani mediów, które wydarzenie będą relacjonować.

Spośród najbardziej charakterystycznych postaci, które pojawią się podczas "Magnum Fashion Show", są oczywiście "Mbasadorki" tegorocznego wydarzenia, czyli Julia Wieniawa i Maffashion. Gwiazdy zaprezentują się w stylizacjach, które przygotował dla nich Dawid Wolański, czyli znany stylista i projektant mody. Jak podaje "Pudelek" Wolański uszył dla celebrytek dwie wymyślne suknie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każda z kreacji reklamować ma konkretną odmianę lodów Magnum. Wieniawa tego wieczoru założy więc kreację, która przypominać ma wizualnie smak "Double Cherry", natomiast Maffashion "przebierze się" za "Strawberry White".

Internauci zastanawiają się, która z celebrytek wypadnie podczas tegorocznego show lepiej. W końcu zarówno Wieniawa jak i Maffashion wyróżniają się na tle polskich celebrytek wyjątkową urodą. Miejmy nadzieję, że wydarzenie nie zamieni się w ring, podczas którego dziewczyny będą walczyć o zwrócenie na siebie uwagi publiczności.

W sieci nie brak komentarzy, że piękna Julia Wieniawa może liczyć się z przyćmieniem swojego blasku. Gwiazda bowiem będzie musiała prezentować się w towarzystwie równie pięknej towarzyszki, która nie ustępuje jej urodą. Czy Maffashion przyćmi swoją urodą Wieniawę? Przekonamy się o tym już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Magdą Gessler? Schudła tak bardzo, że wiszą na niej ubrania. Fani są zaniepokojeni
  2. Kim jest żona Romana Giertycha? Dostaniecie zawału, jak ją zobaczycie! jest zniewalająco PIĘKNA!
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News