Wieniawa mocno przesadziła? Fani nie mają litości dla gwiazdy

Wieniawa mocno przesadziła? Fani nie mają litości dla gwiazdy Źródło: Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa coraz częściej pokazuje się w mediach społecznościowych. Jej profile są śledzone przez wielu obserwatorów. Liczni fani chętnie zachwycają się jej urodą, co widać w komentarzach pod zdjęciami. Jak jednak twierdzą niektórzy internauci, czasami zdarza jej się przesadzać. Przez to spływa na nią niemała krytyka.

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów przemyślanym podejściem do Instagrama. Okazało się, że publikowane przez nią zdjęcia nie są do końca spontaniczne. W końcu każde przyciąga uwagę. Wszystko jest kwestią odpowiedniej aranżacji. Wieniawa dobrze wie, który z jej profili jest najbardziej korzystny. Zdaje sobie także sprawę z tego, jaką pozę przyjąć, aby zdobyć więcej polubień. Tym wszystkim dzieli się z fanami.

Julia Wieniawa w ogniu krytyki fanów

Kilka dni temu na kanale przyjaciela artystki na platformie YouTube został opublikowany film. Gwiazda postanowiła, że podzieli się ze swoimi fanami sposobem na dobre zdjęcie. Pokazała więc co robić, aby wyglądać tak, jak... ona. Choć na filmie widać, że oboje dobrze się bawią, a sama aktorka do całej sytuacji ma spory dystans, to pod filmem i pod artykułem na jednym z portali plotkarskich można zobaczyć nieprzyjemne komentarze: - Niestety, żeby zrobić sesję w stylu Wieniawy musiałabym najpierw złamać sobie nos, potem wyciąć cycki. Może wtedy by mi wyszło coś à la Wieniawa - odpowiedział niezadowolony fan. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Panna ma kiepskich doradców od wizerunku. To młodziutka panienka, która powinna wyglądać i zachowywać się jak młodziutka panienka. Robią z niej natomiast drogą, elegancką kokotę. Ona ma w tym kierunku ogromny potencjał, ale nie ten wiek. O dziesięć lat za mało - dodaje ktoś inny. - Dziecko idź do szkoły, naucz się czegoś mądrego - stwierdził kolejny. - A kto to jest ta cała Wieniawa, że uważa się za jakąś specjalistkę? - pytała także internautka. Jak widać, nie wszystkim podoba się to, że gwiazda udziela rad odnośnie wizerunku. Ich zdaniem artystka ewidentnie przesadza, gdyż nie za bardzo się na tym zna, więc powinna raczej skupić się na aktorstwie. Inni uważają natomiast, że ma odpowiednie doświadczenie (w końcu jej osobę śledzi na portalach społecznościowych aż 1 mln osób!), więc powinna dzielić się tym, co robi. - Bardzo fajnie, śmiesznie, ogólnie spoczko, czuję się wyedukowany na maksa. Dzięki Julia! - zachwycił się fan. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Barbara Kurdej-Szatan zarabia MONSTRUALNE pieniądze. Od kwot ugną ci się kolana
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Magda Gessler jest w pałacu. Widok zapiera dech w piersiach
  4. Żony gwiazd disco polo żyją jak w bajce. Jak w rodzinie królewskiej
  5. Dzień Przytulania - 31 stycznia. Jak go świętować ze swoją połówką?

Następny artykuł