Potężna wpadka Julii Wieniawy. Będzie się wstydziła tego zdjęcia

Potężna wpadka Julii Wieniawy. Będzie się wstydziła tego zdjęcia Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa została twarzą plakatu promującego SuperHit Festival. Niestety styliści zaliczyli ogromną wpadkę. Fani po dokładnym przypatrzeniu się fotografii dostrzegli szczegół, który nie stawia ich idolki w dobrym świetle.

Julia Wieniawa jest twarzą na plakacie zapowiadającym festiwal Polsat SuperHit Festival 2019, który niebawem odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Młoda aktorka spróbuje tam swoich sił w roli prowadzącej wydarzenie. 

Julia Wieniawa zaliczyła ogromną wpadkę

Sam festiwal wspólnie z Wieniawą poprowadzi Michał Szpak, będzie to ich wspólny debiut w roli prowadzących. Nie trzeba wspominać, że dzięki temu zdobędą jeszcze większą popularność. Ceny biletów na wydarzenie zaczynają się od 90, a sięgają nawet 800 złotych. Na szczęście, by zobaczyć aktorkę nie musimy płacić tak astronomicznych sum, ponieważ będzie prowadzona transmisja z festiwalu, którą obejrzymy na antenie telewizji Polsat. 

Na jej nieszczęście, przygoda z festiwalem już na samym początkiem okazała się katastrofą. Na profilu aktorki można znaleźć zdjęcie, które jest materiałem reklamowym wydarzenia. Jeśli skoncentrujemy się na ujęciu ze zbliżonym dekoltem, będziemy mogli dostrzec taśmę klejącą w okolicach biustu. Ten zabieg prawdopodobnie miał na celu stabilizację kreacji, aby w trakcie sesji zdjęciowej nie zmieniała swojego ułożenia. 

- Czy w wielkim świecie, żeby nie spadała sukienka z piersi, przykleja się ja na taśmę klejąca? - dodała jedna z użytkowniczek Instagrama

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź samej zainteresowanej:

- Nie zauważyłam tego. Tak to bywa na backstage’u - dodała Julia Wieniawa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda wykorzystuje swoje 5 minut

Julia Wieniawa w pełni korzysta ze swojej popularności, świadczy o tym fakt, że nie skupia się jedynie na aktorstwie. Młoda celebrytka w 2015 nakładem My Music wydała swój pierwszy singiel "Co mi jest", który został odtworzony prawie 800 tysięcy razy. 

W 2017 roku podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax i w lipcu tego roku wydała singiel "Oddycham". Rok później wydała kolejny singiel "Nie muszę", który miał być zapowiedzią jej debiutanckiego albumu studyjnego. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadząca Dzień Dobry TVN adoptowała córkę! Wyjawiła to dziś podczas odcinka na żywo 
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News