Wieniawa przyłapana na publicznym oddawaniu się czułościom z 15 lat starszym Baronem

Wieniawa przyłapana na publicznym oddawaniu się czułościom z 15 lat starszym Baronem Źródło: screen/YouTube/Magazyn Viva!

Julia Wieniawa upierała się, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją wyłącznie sprawy zawodowe. Ostatnie zdjęcia pary mówią jednak co innego. Celebryci zostali przyłapani przez fotoreporterów w bardzo romantycznej i niedwuznacznej sytuacji.

Julia Wieniawa jeszcze niedawno temu zapewniała, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją jedynie sprawy zawodowe. Para miała razem pracować nad projektem, którego szczegóły nie są jeszcze znane. Doniesienia o łączącym ich romansie coraz częściej pojawiały się w mediach. Wspólne zdjęcia były powodem kolejnych spekulacji.

20-letnia aktorka od wielu tygodni wygląda na bardzo szczęśliwą. Podczas show-biznesowych imprez i wywiadów jest wprost rozpromieniona. Wiele wskazywało na to, że wyleczyła już złamane serce po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, a w jej życiu znów pojawiło się uczucie. Media spekulowały, że powodem szczęścia na twarzy gwiazdy Rodzinki.pl jest muzyk zespołu Aleksander Baron - 15 lat starszy od celebrytki muzyk zespołu Afromental.

Julia Wieniawa całuje się z Baronem. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Mało osób wierzyło w zapewnienia Wieniawy i Barona. Fotoreporterzy cały czas byli czujni i obserwowali każdy krok pary. Ostatnio muzyk towarzyszył aktorce podczas jej debiutu na pokazie mody. Wiele osób potwierdza, że za kulisami medialnych imprez celebryci nie szczędzą sobie czułych gestów. Jak donosi informator jednego z tabloidów, Julia Wieniawa i Aleksander Baron wyszli z imprezy Magnum trzymając się za ręce. 

Dalsza część wieczoru była niezwykle romantyczna. Para udała się do eleganckiej restauracji i zamówiła butelkę białego wina. Dziennikarzom udało się uchwycić moment, kiedy siedzieli naprzeciwko siebie, uśmiechali się i wyraźnie okazywali sobie czułość. W pewnym momencie zaczęli się całować. Fotoreporterzy nie mają już wątpliwości, co łączy celebrytów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wieniawa całuje się z 15 lat starszym muzykiem. Fotoreporterzy zdobyli dowód łączącego ich uczucia

Zdjęcia, które pojawiły się ostatnio w mediach, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Julia Wieniawa i 15 lat starszy gitarzysta namiętnie się całują. Gwiazda TVP przytula się do Barona i wyraźnie widać, że wspaniale czuje się w jego objęciach. Fotoreporterzy zdobyli więc dowód, że celebryci nie mówili prawdy na temat łączącej ich relacji.

Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne oświadczenie. Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, Aleksander Baron będzie kolejnym partnerem Wieniawy, który jest od niej dużo starszy. Media już dawno zauważyły tę zależność. Między młodą aktorką a jej poprzednim partnerem Antkiem Królikowskim również była duża różnica wieku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. 22-latka chciała mieć lepszy widok. Spadła z 9 metrów
  4. Dzień Bez Alkoholu to nie to samo, co Ogólnopolski Dzień Trzeźwości. Czym się różnią?
  5. Partnerka Karolaka ostro o strajku nauczycieli. "Czy to nie aby skrajny egoizm?

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News