Julia Wieniawa zachwyca jak nigdy. Jej powab podbił nasze serca

Julia Wieniawa zachwyca jak nigdy. Jej powab podbił nasze serca

Julia Wieniawa znów zaskoczyła. Piękna gwiazda Rodzinki.pl postanowiła podzielić się zadziwiająco dobrymi informacjami dotyczącymi jej życia. Okazuje się, że aktorka, a od niedawna również wokalistka bardzo dobrze radzi sobie ze swoim ostatnim rozstaniem. Jak teraz wygląda życie atrakcyjnej byłej już dziewczyny Antka Królikowskiego?

Julia Wieniawa była jedną z najbardziej popularnych gwiazd 2018 roku. Aktorka w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie dość, że zadebiutowała na kinowym ekranie, to jeszcze stała się jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych, a także zadebiutowała na polskim rynku muzycznym. Wydawać by się mogło, że rozstanie z wieloletnim ukochanym - Antkiem Królikowskim będzie wielką stratą dla kobiety. Jak jednak okazuje, gwiazda nie dość, że dobrze znosi rozstanie, to jeszcze rozkwita. Co takiego dzieje się w życiu uwielbianej przez tysiące nadziei polskiego kina?

Julia Wieniawa zaskakuje. Gwiazda ma się bardzo dobrze po rozstaniu z byłym chłopakiem

Pomimo tego, że rozstanie gwiazdy z Antkiem Królikowskim było jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń w ciągu ostatniego miesiąca, to sama Wieniawa nie załamała się. Przeciwnie, artystka coraz częściej się pojawia na czerwonych dywanach i coraz odważniej puka do świata krajowego show-biznesu. Aktorka przyjęła właśnie rolę w serialu Polsatu "Zawsze warto", a także wydała singiel z jej nadchodzącej, debiutanckiej płyty. Ponadto, była ukochana Królikowskiego miała zacząć się spotykać z nowym narzeczonym. Kim jest wybranek aktorki?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest nowy chłopak Wieniawy?

Według doniesień medialnych nowym ukochanym Julii Wieniawy jest Nikodem Rozbicki. Aktor od dawna miał być obiektem westchnień aktorki, która była z nim widywana tuż po rozstaniu. Najnowsze doniesienia jednak sugerują coś innego. Teraz, gwiazda ma spotykać się z tancerzem Tomaszem Nakielskim, który wziął udział w ukraińskiej edycji programu You Can Dance. Para ma ze sobą spędzać ostatnio dużo czasu, a przez paparazzich widywani są w stołecznych studiach tanecznych, gdzie mają razem ćwiczyć. Kto więc jest rzeczywistym chłopakiem Wieniawy - Nakielski, czy Rozbicki? Sama gwiazda unika komentarzy w sprawie i nie chce odpowiadać na pytania mediów, zasłaniając się pracą i brakiem czasu na wywiad. Czy dowiemy się kto skradł serce ambitnej artystki. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kinga Rusin przerażona. Życie jej córki zagrożone
  2. Zenek przerywa milczenie ws. syna! Podjął ostateczne kroki
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News