Julia Wieniawa aż się popłakała. "Nie chcę żyć w takim świecie"

Julia Wieniawa aż się popłakała. "Nie chcę żyć w takim świecie"

Julia Wieniawa ma za sobą nienajlepszy okres w życiu prywatnym. Gwiazda aż się popłakała, kiedy opowiedziała o ostatnich wydarzeniach. Powiedziała, że "nie chce żyć w takim świecie". To bardzo mocne słowa z jej ust. Co takiego się wydarzyło?

Julia Wieniawa bardzo szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Ma wielki talent, a przyjemny wygląd dodaje jej tylko uroku. Zasłynęła, grając w jednym z popularnych seriali Telewizji Polskiej pt. "Rodzina.pl". Później jej kariera rozpoczęła się na dobre.

Pasmo nieszczęść w życiu aktorki

Niestety, w jej życiu ostatnio nie dzieje się najlepiej. Rozstanie z Antkiem Królikowskim zauważalnie się na niej odbiło. Na początku, jak przyznała, bardzo ją to bolało, gdyż była to jej pierwsza, wielka miłość. Aktor również mocno przeżył rozstanie. Fani nie mogli uwierzyć w koniec ich związku i myśleli, że to tylko kryzys. Ostatnio oficjalnie para potwierdziła rozstanie.

W jednym z wywiadów Julia Wieniawa mówi, że nie żałuje niczego i po prostu rozminęli się w pewnym momencie życia. Jak dodaje, spotkali się w nieodpowiednim czasie: - Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie. Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - mówi Julia. Przeszłość nie daje jej jednak spokoju, a od czasu ukazania informacji o zakończeniu związku z Królikowskim media nie dają jej żyć. Ostatnio zrobiono jej zdjęcia, kiedy przytulała się na ulicy z Nikodemem Rozbickim. Na zdjęciu widać, jak czule wpadli sobie w objęcia i spekulowano, że to jej nowy partner.

Julia Wieniawa opowiada o zdjęciu

To było dla niej ogromne przeżycie. Wszystkie media w kraju komentowały fotkę, jaką zrobił paparazzi. Julia Wieniawa podeszła wówczas do fotografa i spytała, dlaczego jej to robi. Całą sytuację opisuje tak: DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: „Taki jest show-biznes, mała”. Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie - mówi aktorka. To bardzo mocne słowa i wyjątkowo przykre. Młoda gwiazda być może dopiero teraz zdała sobie tak naprawdę sprawę z tego, w jakim świecie się znalazła. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Zenka Martyniuka nie wytrzymała! Publicznie ujawniła WSZYSTKO
  2. Największy sekret TVN wyjawiony. Karolak nie mógł się powstrzymać
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News