Julia Wieniawa przerwała milczenie! Wyjawiła prawdę o swoim ojcu

Julia Wieniawa przerwała milczenie! Wyjawiła prawdę o swoim ojcu Źródło: Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularna aktorka i początkująca wokalistka opowiedziała niedawno o swojej zagadkowej relacji z tatą. Celebrytka przerwała niedawno milczenie w tej sprawie i wyjawiła prawdę o ojcu.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" od bardzo wielu lat zajmuje się aktorstwem, w którym pierwsze kroki stawiała w teatrach młodzieżowych. Teraz 20-latka jest dojrzałą kobietą, która ma nawet za sobą pierwsze publiczne rozstanie z partnerem. Jest jeszcze jeden powód, dla którego Julia Wieniawa wzbudza szczególne zainteresowanie. Chodzi o jej związki z ojcem, który rozwiódł się z jej mamą, Martą Wieniawą-Narkiewicz. Niedawno media donosiły, że mężczyzna chcąc skontaktować się z gwiazdą, musi robić to przez jej menadżerkę, czyli właśnie mamę. Julia Wieniawa zdementowała jednak te doniesienia i zapewniła, że ma dobry kontakt z tatą. W wywiadzie dla "Vivy!" zdecydowała się nawet na pochwały pod jego adresem. Być może ich relacje nie są aż tak napięte.

Julia Wieniawa w wywiadzie o swoim ojcu

Wbrew doniesieniom o odcięciu się młodej gwiazdy od ojca, oboje mają ze sobą kontakt i to całkiem niezły. Nie wiadomo, jak często się ze sobą widują. Bez wątpienia jednak tata jest osobą, którą Wieniawa podziwia. - Mam z tatą kontakt. Jest przezdolnym artystą plastykiem. To człowiek, którego podziwiam za ogromną wiedzę - powiedziała aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W tej samej rozmowie
Julia Wieniawa opowiedziała o współpracy z mamą, która zajmuje się teraz managementem jej kariery. Okazuje się, że Marta Wieniawa-Narkiewicz porzuciła dawną pracę na rzecz tego zajęcia. Redakcja Pikio.pl życzy temu tandemowi wiele sukcesów. - Mama była agentką nieruchomości, ale teraz jest tak pochłonięta mną, że nie może tych dwóch profesji wykonywać jednocześnie. Ostatecznie postanowiłyśmy, że zostanie menedżerką. Super nam się współpracuje - czytamy.

Rozstanie z Antkiem Królikowskim

Pod koniec zeszłego roku media doniosły o rychłym końcu związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Para aktorów byłą ze sobą przez około dwa lata i ostatnie miesiące 2018 roku nie należały w ich wykonaniu do najszczęśliwszych. Gwiazdy zdecydowały, że aby ratować swoje uczucie, udadzą się na wakacje do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Dubaju. Oboje spędzili tam kilka dni, a ten czas miał być lekiem na wszelkiej tarcia. Niestety Wieniawa i Królikowski ostatecznie odeszli od siebie. Jak zaznaczyli rozstanie, nastąpiło w atmosferze przyjaźni i bez wzajemnych pretensji. Okazało się, że trudno im pielęgnować miłość w sytuacji braku czasu na sprawy prywatne i przebywanie ze sobą. - Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - powiedziała mediom przyjaciółka pary. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  2. Doda postanowiła zrobić coś totalnie nieoczekiwanego! Jej fanów zatkało
  3. Gwiazda DDTVN ostro o TVP. To porównanie Jacek Kurski zapamięta na długo
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
źródło: kobieta.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News