21-letnia Wieniawa ma dość takiego traktowania. Stanęła w obronie 15 lat starszego chłopaka

21-letnia Wieniawa ma dość takiego traktowania. Stanęła w obronie 15 lat starszego chłopaka Źródło: Instagram

Julia Wieniawa lubi zaskakiwać fanów. Gwiazda "Rodzinki.pl" nie raz szokowała ich swoimi miłosnymi wyborami - aktorka zdecydowanie woli starszych mężczyzn. Uczucie łączące ją i 15 lat starszego od niej Barona musi być wyjątkowo silne, przetrwało nawet falę hejtu. Czemu Wieniawa musiała bronić swojego nowego ukochanego?

Julia Wieniawa to młoda i utalentowana aktorka, która słynie ze swojej urody. Nic dziwnego, że szybko zawróciła gitarzyście zespołu Afromental w głowie. Choć para początkowo ukrywała się z rodzącą między nimi zażyłością, niedawno postanowiła publicznie podzielić się swoim szczęściem.

Zakochani regularnie pokazują się na Instagramie, gdzie wrzucają zdjęcia z różnych podróży lub intymnie spędzanych chwil w domowym zaciszu. Taka taktyka niewątpliwie przysporzyła im popularności. Wszyscy są ciekawi jak rozwija się tak niespodziewana relacja. 

Nie zawsze jednak publikowanie nagrań i fotek w sieci kończy się uznaniem fanów. Ostatnie posunięcie Barona zdecydowanie przysporzyło mu wrogów. Fala hejtu, z jaką się spotkał, jest ogromna. Co takiego złego zrobił chłopak Julii Wieniawy?

Muzyk mógł zaszkodzić pieskowi swojej ukochanej. Internauci nie mogą mu tego darować 

Powodem oburzenia użytkowników Instagrama jest udokumentowany przez gitarzystę spacer z czworonogiem gwiazdy "Rodzinki.pl". Gdy aktorka opuściła mieszkanie, ten postanowił zrobić jej niespodziankę i urozmaicić nieco wygląd czworonoga. Zdecydował się na pofarbowanie mu ogonka. Po skrzętnie fotografowanym zabiegu upiększającym, wziął smycz i wyprowadził zwierzaka na zewnątrz. Ta część relacji nawet przypadła do gustu followersom Julii. Rozczuliło ich to, że muzyk jest troskliwy, opiekuńczy i kocha zwierzęta. 

Wszystko zmieniło jednak to, co wydarzyło się w czasie spaceru. Baron prowadził psa w nietypowy i kontrowersyjny sposób. Zamiast trzymać go za smycz postanowił wypróbować inną niekonwencjonalną metodę. To, co wymyślił, oburzyło miłośników zwierząt. W pewnym momencie gitarzysta podniósł pupila i zaczął nim wywijać we wszystkich kierunkach, trzymając go jedynie za obrożę!

To mogło uszkodzić kręgosłup zwierzęcia, ale ukochany Wieniawy w ogóle się tym nie przejmował. Nie widać, aby rozrywka dostarczona czworonogowi przez Barona, sprawiał mu jakąkolwiek przyjemność. Wydaje się raczej smutny i zdezorientowany. Na szczęście w ostateczności psu nic się nie stało, za to beztroskiemu muzykowi porządnie się oberwało, tyle że nie od właścicielki zwierzaka, lecz od internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Julia Wieniawa nie obwinia ukochanego o przemoc wobec pupila

Po licznych wyrzutach fanów, aktorka postanowiła usprawiedliwić postępowanie swojej nowej miłości. Według niej hejt jest nieuzasadniony, a reakcja internautów przesadna:

- Tylko winny się tłumaczy. Wstawiłam się za Alkiem, bo jest osobą opiekuńczą i kochaną, kocha zwierzęta i pomaga nie raz w różnych schroniskach. On nie zabiłby nawet muchy, dlatego jest to wyłącznie nadinterpretacja serii kilku zdjęć, wyłącznie w celu wywołania fali hejtu- walecznie broni ukochanego przed społecznymi szykanami.

Co prawda, Baron często wrzuca do sieci zdjęcia z schronisk dla zwierząt, ale nie rozgrzesza go to w oczach wrażliwych na krzywdę mniejszych przyjaciół. Według nich zachowanie muzyka jest przejawem hipokryzji: na pokaz kreuje się jako empatycznego i uczynnego, a w rzeczywistości wcale nie zależy mu na dobru i bezpieczeństwie zwierzaków. Od tego momentu chłopak Wieniawy będzie z pewnością bardziej uważał na to, co zamieszcza na Instagramie, by nie narazić się na kolejne pretensje. 

  1. Martyna Wojciechowska była molestowana przez znanego lekarza. „Ufałam mu”
  2. Żona Tomasza Sekielskiego nie jest związana z mediami. Kim jest Anna Sekielska?
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł