Julia Wieniawa o traumie swojego życia. Nie uwierzycie, kto ją skrzywdził

Julia Wieniawa o traumie swojego życia. Nie uwierzycie, kto ją skrzywdził Źródło: screen youtube.com/FRESHMAGtv

Julia Wieniawa, jako jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, często udziela wywiadów, z których możemy poznać różne szczegóły z jej życia. W jednym z nich celebrytka wyjawiła największą traumę, z jaką musiała się zmierzyć.

Julia Wieniawa w błyskawicznym wręcz tempie zyskała gigantyczną popularność w naszym kraju. Celebrytka nie zamyka się tylko na aktorstwo i próbuje również sił jako wokalistka. Jednak do właśnie jej rola w serialu "Rodzinka.pl" przyniosła jej największą rozpoznawalność. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wypowiadała się bardzo entuzjastycznie o pomyśle zlikwidowania obowiązkowej matury z matematyki. Jednocześnie opowiedziała o największej traumie, jaka spotkała ją w życiu.

Julia Wieniawa o swojej traumie

Nie da się ukryć, że matura jest jednym z najważniejszych momentów w życiu większości z nas. To właśnie wyniki tego egzaminu decydują, czy dostaniemy się na wymarzone studia, które umożliwią nam dalszą karierę w wybranym zawodzie. Oczywiście, nie wszyscy potrzebują dokumentu z uczelni wyższej, aby zrobić karierę czy też dostać pracę. Jednak są zawody, gdzie jest to absolutne minimum.

Doskonałym przykładem na to, że można sobie poradzić w życiu bez studiów, jest właśnie Julia Wieniawa, która szturmem zdobyła polski show-biznes. Teraz aktorka może pochwalić się kolejnym sukcesem, a mianowicie angażem w Tatrze Telewizji.

 - Jest taki plan, abym poszła do szkoły teatralnej, ale trochę nie jest mi to po drodze. Mam tyle fajnej pracy zawodowej, chociażby Teatr Telewizji, który bez szkoły dostałam. To naprawdę spoko osiągnięcie. Jak trochę mi się wszystko zwolni i jak będę miała potrzebę, to będę startowała. Myślałam, żeby pójść chociażby na egzaminy - mówiła aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak nie oznacza to, że w jej życiu zawsze wszystko idzie tylko z górki. Julia w swoim liceum przeszła przez prawdziwą traumę, która pozostaje z nią po dziś dzień. Co więcej, organem odpowiedzialnym, za ten koszmar jest samo ministerstwo edukacji narodowej. Wszystko dlatego, że Wieniawa we wręcz potworny sposób wspomina swoje przygotowania do matury z matematyki.

 - Ja maturę zdałam świetnie, ale z matematyki ledwo. To była największa trauma w moim życiu. Przygotowania do podstawowej matury z matematyki była dla mnie mordęgą. Jak dobrze, że już skończyłam szkołę - wyznaje aktorka.

  1. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje
  4. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są
  5. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku

źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu