Julia Wieniawa o zamieszaniu wokół Rosati i ojca jej dziecka. Fani się tego nie spodziewali

Julia Wieniawa o zamieszaniu wokół Rosati i ojca jej dziecka. Fani się tego nie spodziewali Źródło: yt.com/Przeambitni.pl

Julia Wieniawa od dłuższego czasu korzysta ze wszelkich dobrodziejstw, jakie daje jej popularność. W ostatnim czasie postanowiła odnieść się do dramatu rodzinnego, jaki przeżywa Weronika Rosati, z którą młoda aktorka utrzymuje bardzo dobre stosunki.

Julia Wieniawa zawdzięcza swoją dużą popularność przede wszystkim występom w serialu emitowanym przez wiele lat przez stację TVP "Rodzinka.pl". Bardzo szybko wspięła się po drabinie popularności, stając się celebrytką, którą nieustannie zainteresowane są polskie media. Korzystając z tego przywileju, postanowiła swoją osobą nagłośnić nieco sprawę sporo starszej koleżanki - Weroniki Rosati.

Od kilku miesięcy sytuacja Weroniki Rosati staje się coraz bardziej skomplikowana. Aktorka jest w nieustannym, poważnym konflikcie ze swoim partnerem, Robertem Śmigielskim, którego od dawna oskarża o przemoc fizyczną i psychiczną, tocząc nieustanną batalię na polu medialnym i sądowym. Wsparcie w tej walce postanowiła zaoferować jej za pomocą mediów aktorka znana z "Rodzinki.pl".

Julia Wieniawa o problemach starszej koleżanki

Młoda aktorka opowiada w jednym z wywiadów, że pomimo różnicy wieku wynoszącej aż piętnaście lat, zdążyła nawiązać bardzo dobre relacje ze swoją koleżanką z planu, Weroniką Rosati. Wie doskonale o jej problemach, związanych z nagłaśnianiem sytuacji, z jakimi borykają się samotne matki, a także przemocy jakiej doświadczała aktorka ze strony ojca swojego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Weronika jest super! Sytuacja z jej byłym partnerem jest bardzo niefajna. Jestem z nią blisko. Byłam z nią ostatnio na planie prawie codziennie. Wiem, jaka jest. Nie chcę opowiadać się po żadnej ze stron, jednak potrafię uwierzyć Weronice. Ona jest bardzo kochaną i ciepłą osobą. Jestem z nią całym sercem - powiedziała Julia Wieniawa dla portalu "Pomponik".

Dla wielu dość zaskakującym faktem jest to, że Julia Wieniawa, będąc w wieku w którym mogłaby być córką Weroniki Rosati nawiązała z nią tak dobre relacje. Jednakże wsparcie jest z pewnością niezwykle cennym gestem, a w tak trudnej sytuacji, z jaką od pewnego czasu boryka się Rosati nawet kilka ciepłych słów mogą zrobić różnicę. Batalia Weroniki Rosati trwa w najlepsze i trudno powiedzieć, czy jej partner kiedyś odpowie karni za to co zrobił. Mimo wszystko wsparcie ze strony koleżanek jest jej niezwykle potrzebne.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Pomponik

Następny artykuł