Nowa miłość Julii Wieniawy. Odważne wyznanie gwiazdy

Nowa miłość Julii Wieniawy. Odważne wyznanie gwiazdy Źródło: fot.youtube.com/ KayaxTV

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Okazuje się, że wschodząca gwiazda polskiego kina i serialu znalazła sobie pocieszenie po związku z Antkiem Królikowskim w postaci nowej miłości, która całkowicie zawróciła jej w głowie. Fani są zachwyceni wyznaniem aktorki.

Julia Wieniawa ma za sobą wyjątkowo ciężki okres. Mimo że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" przez ostatnie kilka miesięcy zmagała się z wieloma wyzwaniami zawodowymi, jak też rozstaniem z Antkiem Królikowskim, to znalazła w sobie siłę, aby na nowo podarować gorące uczucie. Fani są oczarowani odważnym wyznaniem gwiazdy i cieszą się niesamowitym szczęściem, które ją spotkało.

Julia Wieniawa zakochana. Kto jest wybrankiem serca gwiazdy?

Okazuje się, że Julia Wieniawa znalazła sposób na pocieszenie po nieudanej relacji z Antkiem Królikowskim, która miała rozpaść się z powodu różnic dzielących charaktery wschodzących gwiazd polskiego kina. Okazuje się, że ukojenie po związku kobieta znalazła w adopcji pieska, którego już teraz tytułuje swoją "nową miłością". - Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością…! Przedstawiam Wam Gustawa aka Gucio – napisała Wieniawa pod na Instagramie, pod zdjęciami prezentujących swojego nowego "ukochanego". Po publikacji treści w jednym ze swoich social mediów gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o swoim pupilu na InstaStory, na którym dokładniej opowiedziała o swoim nowym zauroczeniu. - Jak widzieliście w najnowszym poście, już nie potrafiłam dłużej ukrywać mojego nowego chłopaka. Poznajcie Gucia, mojego nowego synka. Gutek podróżuje ze mną wszędzie, jeździ na plan, każdy go adoruje, ma tutaj swoje siedzisko i matę w kamperze i jest mu najlepiej - powiedziała Julia Wieniawa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co się dzieje z poprzednim psem aktorki?

Mimo że fani Wieniawy byli zachwyceni jej nową "relacją" to zainteresowała ich zupełnie inna kwestia. Przed rozpadem związku z Królikowskim, gwiazda w swoich mediach społecznościowych często pojawiała się z pieskiem imieniem Klasyk, który był ulubieńcem początkującej wokalistki i gwiazdy serialowej. - A co z Klasykiem? Mam nadzieję, że jest bezpieczny - pojawia się w jednym z komentarzy. - A gdzie Klasyk? A co z wcześniejszym psem? Poszedł w odstawkę? - pojawia się dalej. - A gdzie jest Klasyk? Ten piesek tez fajny, ale gdzie poprzedni pupil? - zapytała zaniepokojona fanka. Okazuje się jednak, że internauci nie mają się o co martwić. Piesek klasyk przebywa obecnie z Antkiem Królikowskim, który zapewnia mu dom i opiekuje się nim. Julia Wieniawa Instagram/Julia Wieniawa ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL"
  1. Piotr Żyła nie chce o tym mówić. Sportowiec unika odpowiedzi
  2. Robert Lewandowski pokazał niezwykle prywatne zdjęcie. Fani się rozpłynęli
  3. Cristiano Ronaldo przyznał się do winy. Usłyszał wyrok skazujący
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News