Julia Wieniawa: Mama aktorki wygląda jak jej siostra!
Anna Maria Guziewska - 29 Grudnia 2018

Julia Wieniawa: Mama aktorki wygląda jak jej siostra!

Julia Wieniawa mama dziewczyny wygląda imponująco! Aktorka kilka razy postanowiła wybrać się z rodziną na imprezę branżową i pokazać się na dywanie. Co wiemy o mamie Julii?

Julia Wieniawa mama dla niej zrobiłaby wszystko. Okazuje się, że piękna aktorka nie tylko ufa swoim rodzicom, ale i szczerze się z nimi przyjaźni. Gdy kobieta pojawiła się z nią na czerwonym dywanie, media były w szoku. Wyglądają jak siostry!

Julia Wieniawa mama zrobiłaby dla niej wszystko. Czym się zajmuje Marta Narkiewicz Wieniawa?

Marta Narkiewicz Wieniawa z zawodu jest agentką nieruchomości. Kiedy jej córka zaczęła robić medialną karierę, postanowiła jej pomóc. Kobieta została więc menadżerką wschodzącej gwiazdy i zajmuje się jej angażami. Gdy pojawiły się wspólnie na czerwonym dywanie, fotoreporterzy nie mogli uwierzyć, jak młodo wygląda mama aktorki. Kobieta może się pochwalić nienaganną sylwetką i świetnym >Marta Wieniawa wiek. Ile lat ma mama Julii Wieniawy? Media wciąż zastanawiają się, w jakim wieku jest mama aktorki. Gdy wystąpiła w mediach po raz pierwszy, wiele osób zastanawiało się, czy nie jest przypadkiem starszą siostrą aktorki Rodzinki.pl. Internauci spekulują, ile lat może mieć teraz mama Julki. Wiele osób zauważa, że wygląda niezwykle młodo. Sama Narkiewicz nie podała publicznie, w którym roku się urodziła. Pojawiają się jednak głosy, że nie skończyła jeszcze czterdziestu lat.

Marta Wieniawa Instagram. Mama Julii Wieniawy też chce zabłysnąć

Po kilku występach w mediach kobieta postanowiła zacząć się dzielić swoim życiem prywatnym z internautami. Marta Wieniawa założyła więc Instagrama, na którym chętnie zamieszcza zdjęcia z wakacji i rodzinnego życia. Na nich świetnie się prezentuje w rozmaitych kreacjach. Okazuje się, że szybko zyskała wielu fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Wyjeżdża z Julią na sesje zdjęciowe i towarzyszy jej na planie. Mama aktorki aktywnie uczestniczy w rozwoju kariery swojej córki. O tym chętnie opowiada swoim fanom w licznych postach w mediach społecznościowych. Sława gwiazdy "Rodzinki.pl" z pewnością przyniosła popularność także jej rodzinie. Okazuje się, że siostra Julii również próbuje swoich kroków w show biznesie. Być może powodzenie córki również przyda się Marcie Wieniawie. Kobieta z pewnością mogłaby wystąpić przed kamerami. Jej powodzenie w mediach zarejestrowano już kilka miesięcy temu i z pewnością odbiły się szerokim echem.Julia Wieniawa mama Instagram/ Marta WieniawaZOBACZ TAKŻE:
  1. Tomasz Mackiewicz: Nanga Parbat było jego marzeniem, szokujący koniec
  2. Kto odpowiada za śmierć Mackiewicza? Prawda jest szokująca
  3. Julia Wieniawa ma już innego?! To niesamowicie przystojny aktor
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News