Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy rozstania Wieniawy i Królikowskiego. Dla fanów to szok

Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy rozstania Wieniawy i Królikowskiego. Dla fanów to szok

Julia Wieniawa rozstała się niedawno z Antkiem Królikowskim. Trwający dwa lata związek zakończył się pomimo usilnych prób jego uratowania. Obyło się także bez niepotrzebnych scen i wzajemnych żali przed kamerami. Młoda i piękna gwiazda nie wytrzymała jednak długo.

Julia Wieniawa ma zaledwie 20 lat, a już cieszy się statusem gwiazdy polskiego show-biznesu i wyjątkowo ładnej kobiety. Aktorka zadebiutowała w 2012 roku rolą w "Rodzince.pl", gdzie grała dziewczynę Kuby Boskiego Paulę. Celebrytka grała już jednak wcześniej. Udzielała się w młodzieżowych grupach teatralnych. W międzyczasie uczyła się także tańczyć i śpiewać. Wokalnych aspiracji nie porzuciła pomimo sukcesów na planie filmowym. Artystka nagrywa utwory i planuje wydać płytę.

Z wizerunku Wieniawy skorzystał już m.in. Patryk Vega, a Polsat zatrudnił ją w swoim najnowszym serialu "Zawsze warto", gdzie zagra jedną z głównych ról u boku m.in. Weroniki Rosati. Niestety w życiu osobistym gwiazdy najwyraźniej się nie układa.

Rozstanie gwiazd

Związek 20-latki z 29-letnim gwiazdorem trwał dwa lata i mało co zwiastowało jego rychły koniec. Na niedługo przed rozstaniem para udała się jeszcze na wakacje do Dubaju, które miały naprawić wszystko to, co było między nimi źle. Dowodem na dobrą atmosferę miały być liczne posty na Instagramie, także dokumentujące rajski wyjazd nad Zatokę Perską. Jak się jednak okazało liczne różnice zdań między kochankami, brak czasu i natłok pracy doprowadziły do rozkładu ich relacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Para rozeszła się jeszcze w zeszłym roku w atmosferze przyjaźni i zrozumienia dla potrzeb partnera. Niestety nie długo trwał między nimi pokój. Młoda aktorka zaatakowała swojego "ex" na Instagramie.

Julia Wieniawa atakuje Królikowskiego

Kilka dni temu Antek Królikowski opublikował na Instagramie serię zdjęć z przyjęcia w Domu Weteranów Scen Polskich w Konstancinie-Jeziornej. Aktor uczestniczył tam w "spotkaniu poświątecznym z Jackiem Cyganem i jego poezją". Pod postem nie brakowało licznych pozytywnych komentarzy. Komentarz zostawiła również Julia Wieniawa, która wyraziła w nim pretensje do aktora, że ten nie zwraca uwagi na jej wiadomości. - Odpisuj mi na wiadomości, a nie udawaj, że twoje życie jest piękne - napisała gwiazda. Wieniawa po wybuchu burzy wokół jej zachowania, usunęła swój komentarz, w internecie jednak nic nie ginie. W tym momencie trudno jest już powiedzieć, że młoda aktorka rozeszła się z Królikowskim w zgodzie. Fani aktora nie pozostali dłużni i napisali, co myślą o zachowaniu celebrytki. - Taki komentarz nie pasował ani do sytuacji na zdj. Antka, ani by go umieszczać na forum. Jeśli tak źle znosi rozstanie, niech w prywatnych wiadomościach pierze swoje rozterki; Myślę, że lepiej pewnych rzeczy nie komentować (właściwie nie trzeba, bo treść owego komentarza mówi sama za siebie i pokazała jego autorkę w nieco innym świetle, niż blaski jupiterów) - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Wiśniewskiego gwiazdą hitowego programu. To już oficjalne
  2. Gwiazdor show TVN miał wylew krwi do mózgu. Tragiczne informacje
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
źródło: rmfmaxxx.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News