Antoni Królikowski jest zdruzgotany zachowaniem Julii Wieniawy. "Całkowicie się załamał"

Antoni Królikowski jest zdruzgotany zachowaniem Julii Wieniawy. "Całkowicie się załamał" Źródło: Instagram/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa znów stała się przyczyną zmartwień Antka Królikowskiego. Były partner jest zdruzgotany jej ostatnimi poczynaniami. To dla niego olbrzymi cios. Znajomi aktora twierdzą, że całkowicie się załamał.

Julia Wieniawa definitywnie zakończyła swój związek z Antkiem Królikowskim. Wiele wskazuje na to, że 20-letnia aktorka zdążyła już wyleczyć złamane serce. Dowodem są liczne zdjęcia z egzotycznych wakacji, na których jest wyraźnie szczęśliwa i zrelaksowana. Gwiazda serialu Rodzinka.pl znów zaczęła pojawiać się na medialnych eventach i szykuje się do realizacji kolejnych projektów. Wygląda wręcz kwitnąco.

Okazuje się, że Antek Królikowski z rozstaniem nie poradził sobie tak dobrze, jak Julia Wieniawa. Aktor wciąż przeżywa zakończenie swojego związku z młodziutką gwiazdą. Wiadomo też, że ostatnie zachowanie aktorki bardzo go zdruzgotało. Filmowy Eugeniusz Bodo nie może spokojnie patrzeć na to, co robi jego była partnerka.

Julia Wieniawa znów łamie serce Antkowi Królikowskiemu. Aktor jest zdruzgotany doniesieniami o nowym związku

Antoni Królikowski nie znalazł jeszcze nowej miłości. Aktor zapowiedział, że teraz ma zamiar skupić się na karierze zawodowej, a relacje damsko-męskie schodzą na dalszy plan. Media podejrzewają, że taka postawa wynika z żalu, który wciąż tli się w jego sercu po rozstaniu z gwiazdą Rodzinki.pl. Ostatnio pojawiły się informacje, że aktorowi nie podobają się najnowsze doniesienia na temat byłej dziewczyny.

Aktor uważnie obserwuje doniesienia na temat jej życia prywatnego. Jego znajomi zdradzają że był załamany informacjami o tym, że Julia Wieniawa i Baron, muzyk zespołu Afromental, bardzo zbliżyli się do siebie. Zdaniem aktora nie jest to odpowiedni partner dla jego byłej dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Całkowicie się załamał" - znajomi Królikowskiego komentują jego reakcję na nowy związek Wieniawy

Znajomy Antka Królikowskiego przyznał, że doniesienia o nowym związku Wieniawy były dla niego prawdziwym ciosem:

- Gdy się dowiedział, że ona spotyka się z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka - zdradził. 

Nie da się ukryć, że Antek Królikowski nie ma najlepszego zdania o muzyku. Niektórzy twierdzą, że aktor wciąż ma nadzieję, że Julia Wieniawa wróci do niego. Choć wtedy jeszcze 20-letnia gwiazda TVP nie potwierdziła informacji na temat nowego związku, dla Królikowskiego spekulacje były wystarczającym powodem do zazdrości i niepokoju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Michał Wiśniewski straci dach nad głową. W każdej chwili może dostać nakaz eksmisji
  4. TVP przekazała tragiczną wiadomość. Młoda dziewczyna nie żyje, rodzina w rozpaczy
  5. Prawdziwa przyczyna śmierci Wodeckiego. Mało kto pamięta, na co zmarł artysta
  6. Żona Wiśniewskiego wywołała ogromną burzę w mediach. Skasowany wpis rozprzestrzenia się po sieci

źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News