Po rozstaniu z Wieniawą wyjechał z Polski! Niepokojące doniesienia o Królikowskim

Po rozstaniu z Wieniawą wyjechał z Polski! Niepokojące doniesienia o Królikowskim

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli przez długo parą, która przykuwała do siebie najwięcej uwagi w całym show biznesie. Od pewnego czasu głośno jednak było o ich problemach, co ostatecznie doprowadziło do wielkiego rozstania. Teraz fani martwią się o aktora, który od momentu zakończenia związku przebywa za granicą.

Julia Wieniawa jest prawdopodobnie największą gwiazdą najmłodszego pokolenia osobowości medialnych. Każde jej posunięcie śledzone jest przez wielotysięczną widownie. Nie inaczej było przy okazji rozstania z Antkiem Królikowskim. Obydwoje radzą sobie z zakończeniem dwuletniego związku po swojemu. Aktor chyba nie do końca radzi sobie jeszcze ze swoimi przeżyciami, gdyż postanowił odciąć się od wszystkiego na zagranicznym wyjeździe.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: aktor nie może podnieść się po rozstaniu

Wydawało się, że konflikt narastający między znaną parą, to typowa zagrywka pod media show-biznesowe, jakich wiele już widzieliśmy. Jednak pod koniec grudnia wszystko to stało się faktem, kiedy oficjalnie postanowili się rozejść. - Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi (…) Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - powiedziała Julia Wieniawa w jednym z wydań magazynu VIVA!. O ile młoda celebrytka zabrała głos, to do tej pory nie pojawił się żaden oficjalny komentarz ze strony Antka Królikowskiego. Aktor przebywa od kilku dni na Bali i daje znać o swojej sytuacji jedynie na Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przebywający obecnie na Bali gwiazdor chwilowo nabrał dystansu do wszystkich mediów. Chociaż otwarcie nie komentuje kwestii rozstania, to opisy jego zdjęć z zagranicznego wypadu na Instagramie są bardzo wymowne. - Dokładnie miesiąc przed 30stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało - można przeczytać pod jedną z fotografii. Fani wysyłają w jego stronę wiele słów otuchy, tak bardzo potrzebnych w ciężkiej chwili. - Oczyszczaj duszę i umysł, ciało. Prawdziwych przyjaciół i szczerej, bezinteresownej miłości życzę - skomentowała jedna z internautek. - Czasami trzeba zmienić wszystko w koło siebie na chwilę, by wrócić do codzienności silniejszą połową siebie - dodaje kolejny komentujący. - Skup się na sobie i poczuj czego tak naprawdę chcesz od życia, później tylko to realizuj. Ani się obejrzysz, a będzie 40 - stwierdza użytkownik Instagrama. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza 
  2. Fani Wojciechowskiej nie mogą powstrzymać łez. Pokazała zdjęcie prawdziwej matki 
  3. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News