Królikowski dostał burę od mamy za związek z Wieniawą? "Wiąże się z maturzystkami"

Królikowski dostał burę od mamy za związek z Wieniawą? "Wiąże się z maturzystkami" Źródło: screen youtube.com/Plotek.pl

Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim pod koniec ubiegłego roku. Teraz młody aktor dostał reprymendę za swoje romanse. Swoje zdanie na ten temat przedstawiła jego mama.

Julia Wieniawa spędziła z Antkiem Królikowski dwa lata. Ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim roku, jeżeli chodzi o polski show-biznes. Dodatkowo aktorka znalazła już sobie nowego partnera, którym jest członek zespołu Afromental, Baron. Para początkowo nie pokazywała się publicznie, ale teraz bez problemu wrzucają na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia. Niestety podobnym szczęściem nie może pochwalić się jej były partner.

Julia Wieniawa w ramionach nowego partnera, a Królikowski dostaje burę

Antek Królikowski ma na swoim koncie całą masę nieudanych związków. Kilkukrotnie był nawet bliski ślubu, ale niestety finał był zawsze ten sam. Aktor na swoje partnerki wybiera dziewczyny o wiele młodsze od siebie, co nie wszystkim się podoba. Podobnie jak fakt, że nie może od tylu lat stworzyć z żadną trwałej relacji, która faktycznie przetrwa i w końcu zaprowadzi zakochanych przed kościelny ołtarz. W kilku przypadkach było naprawdę blisko, aby aktor naprawdę ułożył sobie życie uczuciowe, ale jego partnerki nie były tak ochoczo nastawione do wizji szybkiego zamążpójścia.

Te sytuacje wywołały bardzo duże niezadowolenie ze strony mamy aktora, która ma do swojego syna pretensje, że cały czas wiąże się z młodymi dziewczynami, które wciąż nie wiedzą, czego chcą. Królikowski dostał od niej reprymendę i sugestię, aby zaczął szukać kandydatki na żonę wśród swoich rówieśniczek. Jednak aktor nie przejął się tym za bardzo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pani Małgorzata nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami. Doszła do wniosku, że takie dziewczyny mają fiu-bździu w głowie i nie są gotowe na dojrzałą relację. Zapytała go, dlaczego nie znajdzie sobie dziewczyny wśród rówieśniczek? Wówczas miałby szansę zbudować trwały związek, a może nawet stworzyć rodzinę. Antek jednak zbył to żartem - podaje informator "Faktu".

Nie da się ukryć, że tak liczne rozstania muszą również frustrować samego Antka Królikowskiego, który mimo zaangażowania w tak wiele związków, ostatecznie został z niczym. Miejmy jednak nadzieję, że uda mu się znaleźć tę jedyną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"
  4. Słońce, błękitne fale i skąpe bikini. Gwiazda TVP kusi na wakacjach
  5. Karolina Szostak nie stopuje z dietą. "Jak wygłodzony człowiek"
  6. Bayern potwierdza szokujące doniesienia. Lewandowski okładał się z kolegą

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł