Julia Wieniawa NAPRAWDĘ to powiedziała. Współczuje nowej dziewczynie swojego byłego

Julia Wieniawa NAPRAWDĘ to powiedziała. Współczuje nowej dziewczynie swojego byłego Źródło: YouTube - Magazyn Gala

Julia Wieniawa przez długi czas decydowała się nie wypowiadać na temat obecnych poczynań byłego chłopaka. Gdy w końcu stwierdziła, że przedstawi swoje zdanie, wiele osób nie kryło zdziwienia. Celebrytka nie szczędziła bardzo ostrych słów względem dawnego ukochanego.

Julia Wieniawa jest jedną z ulubionych aktorek Polaków. Celebrytka często pojawia się na różnych imprezach, gdzie ma okazję widywać innych celebrytów oraz reprezentantów polskiego show-biznesu. Ostatnio 20-latka miała okazję skomentować spotkanie swojego byłego partnera, który także pojawił się na jednej z imprez. Jej słowa zaskoczyły wszystkich, którzy mieli okazję je usłyszeć.

Gwiazda nie może zapomnieć o swoim byłym ukochanym, bo często słyszy pytania na jego temat, bywa również proszona o opinie dotyczące jego obecności na różnych uroczystościach. Gdy tym razem jedna z reporterek zapytała ją o zdanie na temat nowego związku Antka Królikowskiego, usłyszeliśmy bardzo ostre słowa, których nie spodziewał się prawdopodobnie nikt. Mogą one zaboleć samego aktora, który do tej pory nie wypowiadał się na temat swojej byłej partnerki.

Julia Wieniawa komentuje związek swojego byłego chłopaka

Julia Wieniawa wciąż cieszy się ogromnymi sukcesami. Młoda aktorka zaczęła swoją karierę od występów w "Rodzince.pl", gdzie udało jej się zyskać zainteresowanie wielu producentów filmowych. Dzięki roli w popularnym serialu produkcji Telewizji Polskiej do dziś może ona cieszyć się wieloma propozycjami od znanych reżyserów. Można stwierdzić, że kariera aktorki wciąż się rozwija i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

W ostatnich miesiącach media głośno opisywały sprawę jej burzliwego rozstania z Antkiem Królikowskim. O ich związku mówiło się od dłuższego czasu i nic nie wskazywało na to, by miał on się zakończyć, jednak ostatecznie doszło do głośnej kłótni i rozstania, o którym rozpisywały się media. Po pewnym czasie dowiedzieliśmy się, że aktorka zaczęła umawiać się z Baronem z Afromental.

Julia Wieniawa w zaskakująco ostrych słowach o dziewczynie byłego chłopaka

Mimo to wielokrotnie miała ona okazje widywać swojego byłego partnera w trakcie różnych imprez związanych ze światem show-biznesu. Często pytali ją o to dziennikarze, lecz Wieniawa za każdym razem starała się unikać komentarzy dotyczących jej przemyśleń na temat nowego związku Królikowskiego. Gdy w końcu zdecydowała się na komentarz, wielu fanów oniemiało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie rozmawiałam z nim, bo ja przyszłam punktualnie, a Antek się spóźnił, więc się z nim minęłam - mówi Julia Wieniawa na temat spotkania ze swoim chłopakiem na jednej z ostatnich imprez. Po chwili celebrytka dodała także zdanie poświęcone Katarzynie Dąbrowskiej, nowej dziewczynie Królikowskiego.

- Strasznie mi przykro i współczuję jej - stwierdziła enigmatycznie aktorka, wywołując burzę wśród internautów. Nie wszystkim spodobał się tak ostry komentarz skierowany do kobiety, której właściwie nie zna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News