Julia Wieniawa była dla niego wszystkim. Teraz nikt o nim nie pamięta

Julia Wieniawa była dla niego wszystkim. Teraz nikt o nim nie pamięta Źródło: screen/YouTube/Pudelek

Julia Wieniawa cieszy się życiem i z pasją realizuje kolejne projekty. Jest jednak mężczyzna, który nie może spokojnie przyglądać się jej szczęściu. Aktorka była ważną częścią jego życia, a on sam nie jest już tak popularny, jak dawniej.

Julia Wieniawa nie rozpamiętuje już związku z poprzednim partnerem. Media od wielu tygodni informują, że młoda gwiazda serialu Rodzinka.pl znalazła szczęście u boku Barona, gitarzysty zespołu Afromental. Mimo że aktorka nie potwierdziła tych doniesień, para celebrytów wzbudza ogromne emocje w sieci. Już dawno zwrócono uwagę, że Julia Wieniawa wygląda kwitnąco i z pewnością znów jest zakochana.

Jak się okazuje, nie wszyscy cieszą się szczęściem gwiazdy TVP. Doniesienia o nowym związku Wieniawy z pewnością nie wzbudzają entuzjazmu jej byłego partnera, Antoniego Królikowskiego. Aktor bardzo przeżył rozstanie i - według krążących w sieci informacji - wciąż nie może pogodzić się z tą dramatyczną sytuacją. Odkąd Julia Wieniawa znalazła się w centrum zainteresowania, on popadł w zapomnienie.

Julia Wieniawa jest szczęśliwa, a jej były partner popadł w zapomnienie

O nowych projektach, które planuje Julia Wieniawa, mówi się w mediach bardzo dużo. Aktorka od wielu miesięcy jest w centrum zainteresowania. Jej były partner jest w tej chwili jej całkowitym przeciwieństwem. Nie da się ukryć, że po rozstaniu słynnej pary Antek Królikowski odszedł w zapomnienie. Dziś mało kto mówi o jego zawodowych planach czy życiu prywatnym.

Dla aktora jest to frustrujące, ponieważ to w dużej mierze dzięki niemu Julia Wieniawa znajduje się dziś na świeczniku. Wiele osób zwraca uwagę, że to właśnie on wypromował aktorkę. Dziś chce ponownie zwrócić na siebie uwagę i odzyskać utraconą popularność. Ostatnio sprowokował nawet media i zaczął opowiadać o swoim nowym związku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Antek Królikowski opowiada o swoim nowym związku. To wyraźna prowokacja

Niedawno pojawiły się doniesienia na temat nowego związku Antoniego Królikowskiego. Aktor nie zdradził tożsamości swojej nowej sympatii. Jak sam przyznał, szanuje swoją prywatność i nie zamierza robić ze swojego życia medialnego spektaklu. Dla mediów była to jednak okazja do kolejnych spekulacji na jego temat.

Pojawiły się głosy, że w Królikowski chce, aby znów było o nim głośno i sam nakręca medialne doniesienia. Niektórzy twierdzą nawet, że historia o nowym romansie Królikowskiego została zmyślona po to, aby ludzie znów zwrócili uwagę na aktora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Aktor "Kogla-Mogla" zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach! Teorie spiskowe przerażają
  3. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  4. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  5. Obrzydliwy żart rodziców oburzył cały Internet. Zrobili to swojej córce
  6. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku

źródło: Pudelek

Następny artykuł