Królikowski w końcu przerwał milczenie po rozstaniu z Wieniawą. "Potrzebowałem tego"

Królikowski w końcu przerwał milczenie po rozstaniu z Wieniawą. "Potrzebowałem tego" Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Julia Wieniawa może się zdenerwować. Jej były chłopak zdecydował się ujawnić mediom, co tak naprawdę sądzi o rozstaniu ze swoją ukochaną. Tak mocnych słów chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez swoje rozstanie w grudniu 2018 roku przez długi czas nie mogli zejść z okładek plotkarskich czasopism, które zastanawiały się, co było powodem tak nagłego zakończenia relacji. Swoje zdanie w sprawie w końcu postanowił zabrać również sam aktor, który rozliczył się ze swoją przeszłością i powiedział, czego potrzebował po zakończeniu tej relacji. Jego była partnerka może być mocno zakończona takimi słowami.

Julia Wieniawa będzie w szoku. Jej były chłopak musiał po niej odpocząć

O tym, jak męczące były dla Królikowskiego ostatnie chwile związku, może świadczyć fakt, że mężczyzna potrzebował udać się na urlop, aby móc poukładać sobie sprawy po rozstaniu z ukochaną. Dziennikarzowi portalu "Pomponik" wyznał, że wyjazd na Bali był mu bardzo potrzebny i pozwolił na odzyskanie sił po męczącej relacji z gwiazdą serialu "Rodzinka.pl".

- Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! [...] Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy. - powiedział aktor dziennikarzowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieniawa także komentowała swój były związek

Patrząc na to, że Julia Wieniawa bardzo szybko zaczęła pojawiać się u boku nowego mężczyzny, można założyć, że rozstanie z Królikowskim także dla niej oznaczało ulgę i pozwoliło przerwać związek, który zaczął być dla niej być uciążliwy.

- Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi - opowiadała gwiazda na łamach mediów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  4. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  5. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  6. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News