Baron po raz pierwszy skomentował związek z Wieniawą. "Jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również"

Baron po raz pierwszy skomentował związek z Wieniawą. "Jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również" Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Julia Wieniawa przekonywała, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją wyłącznie relacje zawodowe. Dziś nikt już nie wierzy w te zapewnienia. Baron w jednoznaczny sposób wypowiedział się na temat swojego związku z aktorką.

Julia Wieniawa jeszcze niedawno zapewniała, że z muzykiem zespołu Afromental łączą ją wyłącznie sprawy zawodowe. Nie dało się jednak ukryć, że celebryci mają się ku sobie. Fotoreporterzy podczas każdej imprezy byli bardzo czujni i żaden gest Julii Wieniawy w stosunku do Aleksandra nie uszedł ich uwadze.

Ostatnio gwiazda serialu Rodzinka.pl była widziana w towarzystwie 15-lat starszego gitarzysty w przytulnej restauracji. Para zamówiła wino i podczas spotkania nie szczędziła sobie czułych gestów. W pewnym momencie doszło nawet do namiętnego pocałunku. Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa znalazła szczęście u boku tego mężczyzny.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron pojawili się razem na imprezie. Dziennikarze nie mają już wątpliwości

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron spotykają się od dłuższego czasu. W mediach nie milkną spekulacje na temat łączącej ich relacji. W zeszłym tygodniu para po raz pierwszy pojawiła się razem na imprezie. Muzyk i aktorka wyszli z niej trzymając się za ręce. Dla wielu osób sprawa jest już całkowicie jasna.

Julia Wieniawa była najjaśniejszą gwiazdą podczas imprezy Magnum. Gwiazda serialu Rodzinka.pl zadebiutowała na wybiegu, a Baron kibicował jej na widowni. 20-letnia gwiazda TVP przyznała, że muzyk był dla niej ogromnym wsparciem. Gitarzysta zespołu Afromental powiedział jednak znacznie więcej na temat swoich relacji z Wieniawą. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Jestem szczęśliwy. Wierzę, że Julka również". Baron wypowiedział się o związku z Julią Wieniawą

Aleksander Baron zabrał w końcu głos w sprawie swojego związku z Julią Wieniawą. Dziennikarze zapytali go wprost, czy znalazł szczęście u boku Julii. Odpowiedział bez zastanowienia:

- Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również - tak brzmiała odpowiedź zakochanego mężczyzny.

Julia Wieniawa podczas wszystkich imprez show biznesowych i wywiadów wygląda na bardzo szczęśliwą. Jej promienny uśmiech jest najlepszym komentarzem do słów Barona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Gala

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News