Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci

Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci Źródło: Screenshot z youtube.com/FAKT24

Julia Wieniawa to postać kontrowersyjna. W polskim show-biznesie cały czas jest o niej bardzo głośno. W ostatnim czasie powrócił temat jej związku z Antkiem Królikowskim, który rozpadł się w 2018 roku. Była to najgłośniejsze rozstanie, o którym pisały niemal każde media w Polsce. Teraz pojawiła się teoria, że aktorka... kłamała.

Julia Wieniawa kłamała? Wiele fanów kobiety, obserwując jej media społecznościowe uważa, że nie wszystko, co zostało przez nią przedstawione jest prawdą. Choć sprawa jej związku z Antonim Królikowskim od dawna jest zamknięta, to okazuje się, że nie wszystko, co Julia powiedziała na temat kulis ich życia faktycznie miało miejsce. 

Julia Wieniawa okłamała swoich fanów?

O rozstaniu Julii Wieniawy z Antkiem Królikowskim w mediach było naprawdę bardzo głośno. Przez wiele lat w mediach uchodzili za związek idealny. On przystojny i utalentowany, ona piękna z dynamicznie rozwijającą się karierą. Coś jednak poszło nie tak. Samo rozstanie miało również dość nietypowy charakter - pożegnali się w mediach społecznościowych za pomocą nagrania, które ukazywało zebrane przez lata prywatne filmy.

Poróżnili się głównie w kwestii patrzenia na przyszłość. On chciał się ustatkować, a także chciał, aby Julia urodziła mu w przyszłości dzieci. Wieniawa nie myślała natomiast o macierzyństwie. Marzyła jej się wielka kariera, a także kilka wydanych płyt na koncie. Taką wersję przedstawiły media, rozmawiając z najbliższymi dwójki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W obliczu tych różnic para postanowiła zerwać ze sobą - co miało miejsce w grudniu 2018 roku. Postanowili, że rozstaną się w przyjaźni, ponieważ ostatecznie związek obojgu dał bardzo wiele radosnych przeżyć, a także wiele ich nauczył.

 - Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie… Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię - powiedziała gwiazda "Rodzinki.pl" w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Okazuje się jednak, że Wieniawa... kłamała. Nie wygląda na to, aby razem z Królikowskim byli przyjaciółmi. Można to było zauważyć już, gdy pojawiły się między nimi pierwsze zgrzyty. Pierwszy wojnę rozpoczął Antek, który na swoim Instagramie ignorował komentarze Julii, które ta zamieszczała pod jego zdjęciami. Domagała się wtedy od niego uwagi i prosiła, aby nie udawał, że nie przeżywa on rozstania.

 - Odpisuj mi na wiadomości, a nie udawaj, że twoje życie jest piękne - czytamy wpis Julii pod jednym ze zdjęć Antka, który finalnie został usunięty.

Następnie Antek ponownie postanowił wbić szpilkę w Julię, gdy ta wstawiła zdjęcie z aktorem Piotrem Adamczykiem, z którym to leciała samolotem na plan zdjęciowy do Bangkoku. Wtedy Królikowski, według internautów, zadrwił sobie z jej zdjęcia.

 - Uważajcie tam na siebie - napisał pod jej fotografią.

Ostatecznie, według internautów, Wieniawa odegrała się na Antku wstawiając fotografię z hiszpańskim aktorem Enrique Arcem (będąc z nim na planie zdjęciowym "Small world w Tajlandii). Na zdjęciu para była do siebie przytulona, co mogło bardzo zaboleć Antka.

Wygląda więc na to, że ich przyjaźń nie była tak silna, jak twierdzili.

ZOBACZ TAKŻE;

  1. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  2. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  3. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska
  4. Dorota Szelągowska szczerze o wysokich zarobkach! Podpadnie wielu ludziom?
  5. Katarzyna Dowbor wygrała z chorobą! Cierpienie codziennie niszczyło jej życie

Źródło: Plotek

Następny artykuł