Julia Wieniawa zostanie jurorką w The Voice od Poland?! Jest oświadczenie gwiazdy

Julia Wieniawa zostanie jurorką w The Voice od Poland?! Jest oświadczenie gwiazdy Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Julia Wieniawa to gwiazda, która otrzymuje liczne propozycje od stacji telewizyjnych, które chcą zatrudnić ją w swoich programach. Teraz media obiegła informacja sugerująca, że jedna ze stacji chce zatrudnić ją w kolejnym programie - tym razem w "The Voice of Poland". Wieniawa postanowiła odnieść się do sprawy i ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości.

Julia Wieniawa jurorką "The Voice of Poland"? Takie informacje można usłyszeć w ostatnim czasie w mediach. Sugerują to także internauci, którzy rzekomo mają dowody świadczące, że jest to prawda. Do tej pory gwiazda "Rodzinki.pl" nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, lecz w końcu fani doczekali się oficjalnego komentarza. Celebrytka postanowiła na swoim Instagramie wprost odpowiedzieć na pytanie odnośnie programu, które zadała jedna z fanek.

Julia Wieniawa odniosła się do plotek. Wiemy już, czy będzie jurorką w "The Voice of Poland"

Gwiazda "Rodzinki.pl" postanowiła w końcu skomentować głośną sprawę o przyjętej przez siebie rzekomej roli jurorki w popularnym talent show. Fani, a także niektóre portale informacyjne sugerowały, że w najnowszej edycji będzie ona jedną z osób decydujących o dalszym losie uczestników.

Taka decyzja z pewnością nie byłaby wielkim zaskoczeniem. Julia Wieniawa jest rozchwytywana, a od dawna faktycznie pracuje również nad swoją karierą muzyczną. Ma za sobą kilka utworów nagranych w studio, a także udane koncerty, które zgromadziły całkiem pokaźną publiczność. Czy to jednak nie za mało, aby uczyć innych, a także oceniać umiejętności uczestników programu? Internauci sugerują, że mogłoby to być złe posunięcie ze strony stacji, ponieważ jest na to jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz okazuje się, że to tylko plotki, które prawdopodobnie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Sama Julia Wieniawa opowiedziała jednej z użytkowniczek sieci, która zapytała ją na jej Instagramie o rzekome uczestnictwo w programie "The Voice of Poland". Najwyraźniej Wieniawa nie będzie jurorką w kolejnej edycji.

 - To prawda, że będziesz jurorką "The Voice Senior"? - zastanawia się użytkowniczka.

Internautka otrzymała odpowiedź od samej Wieniawy, która widocznie jest już zmęczona plotkami.

 - Nie, to jakieś kłamstwo - odpowiedziała krótko i chłodno, co ostatecznie powinno zakończyć dyskusje.

Fot. screen shot z Instagram / Julia Wieniawa

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News