Zdjęcie byłego Julii Wieniawy pozwala na rozwikłanie zagadki. Odnaleziono klucz do tajemnicy

Zdjęcie byłego Julii Wieniawy pozwala na rozwikłanie zagadki. Odnaleziono klucz do tajemnicy Źródło: instagram/antek.krolikowski/

Julia Wieniawa szybko pozbierała się po rozstaniu z Królikowskim i znalazła pocieszenie w ramionach innego. Niedawno okazało się, że aktor nie pozostał dłużny i również ma nową dziewczynę. Zaledwie dzień temu dodał na Instagram zdjęcie, a pod nim dwuznaczny komentarz. Internauci szybko odkryli, co miał na myśli.

Choć Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się już kilka miesięcy temu, o tej dwójce w mediach wciąż jest bardzo głośno. Tabloidy rozpisują się na temat nowego związku aktorki oraz oficjalnego od niedawna związku jej byłego chłopaka. Aktor coraz chętniej dzieli się swoją nową miłością. W ostatnim czasie zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, a pod nim bardzo dwuznaczny podpis. Jego obserwatorzy szybko odnaleźli klucz do zagadki.

Antek Królikowski żyje pełnią szczęścia

Aktor zupełnie niedawno zdecydował się publicznie potwierdzić, że ma nową dziewczynę. Zdaje się, że na tę informację media czekały naprawdę długo. Choć początkowo Królikowski podtrzymywał, że nie chce, by jego nowy związek stał się medialny, coraz częściej zamieszcza w sieci zdjęcia, do których pozuje wraz ze swoim obiektem westchnień. Wszystko wskazuje zatem na to, że Antek jest na tyle przepełniony szczęściem, że nie jest w stanie tego ukrywać.

Urocze zdjęcie i zagadkowy komentarz

Zaledwie jeden dzień temu, 30-latek dodał na swój Instagram zdjęcie, na którym widoczny jest on oraz jego nowa dziewczyna. Na fotografii widać parę trzymającą się za ręce, jednak stojącą tyłem do aparatu. Zakochani mają na sobie koszulki znanych klubów piłkarskich. Z łatwością można wywnioskować, że młodzi kibicują zupełnie innym drużynom, jednak nie toczą w tej kwestii żadnego sporu.

W komentarzach pod zdjęciem, Królikowski dodał bardzo zagadkowy i dwuznaczny podpis.

- kocham Messiego ale liczę na Liverpool.- czytamy. Komentarz był odpowiedzią na pytanie jednej z obserwatorek "Kto wygra?".

Internauci od razu zaczęli zastanawiać się co dokładnie mógł mieć na myśli aktor. Na rozwikłanie zagadki nie trzeba było długo czekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julia Wieniawa może być zazdrosna

Obserwatorzy aktora szybko odkryli, że właśnie w taki sposób, 30-latek najprawdopodobniej wyznał miłość swojej dziewczynie, która miała na sobie koszulkę z napisem "Messi". Wyznanie nie do końca było skierowane wprost do jego nowej miłości dlatego też, wiele osób mogło pomyśleć, że ma on ma myśli piłkarza, a nie swoją dziewczynę. Jednak bardziej romantyczna częściej jego obserwatorów, w mgnieniu oka doszukała się tu prawdziwego przesłania i nie kryli w związku z tym swojego zachwytu. Zdaniem niektórych, Wieniawa ma o co być zazdrosna, bowiem wyznanie było naprawdę urocze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  3. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  4. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów
  5. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  6. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg

Źródło: PLOTEK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News