Polsat zachwycił widzów. Julia Wieniawa i Zenek Martyniuk wystąpią razem

Polsat zachwycił widzów. Julia Wieniawa i Zenek Martyniuk wystąpią razem Źródło: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa w obliczu kolejnego dużego projektu. Aktorka już wkrótce pokaże się na jednej scenie... z Zenkiem Martyniukiem.

Julia Wieniawa jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Mająca dopiero 20 lat Wieniawa czerpie garściami z szans, jakie pojawiają się na jej ścieżce kariery.

Julia Wieniawa poprowadzi duży festiwali. Wystąpi na jednej scenie z Zenkiem Martyniukiem?

Aktorka wybiła się na fali popularności serialu Rodzinka.pl. Dziś jest na tyle znaną i medialną postacią, że o jej uwagę i zaangażowanie zabiegają największe stacje telewizyjne.

Dowodzi tego chociażby ostatnia decyzja Polsatu. Serwis WP Gwiazdy wspomina dziś, że już w maju Julia Wieniawa będzie jedną z głównych rozdających karty w muzycznym festiwalu "Polsat Super Hit". Stacja widzi Wieniawę w roli prowadzącej to duże wydarzenie. 

To oznaczałoby, że aktorka poprowadzi show, w ramach którego swoje koncerty dadzą największe dziś gwiazdy. Takie jak król disco polo, Zenek Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Tak naprawdę wtedy Julia Wieniawa zetknie się po raz pierwszy z prowadzeniem dużego wydarzenia. Aktorce służy współpraca z tą telewizją - od jakiegoś czasu angażuje się w serial "Zawsze warto", kręcony wspólnie z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską. 

Decyzja Polsatu pokazuje, że stacja nie boi się eksperymentów z nowymi prowadzącymi. Do tej pory stawiano raczej na sprawdzone nazwiska, takie jak Agnieszka Hyży, Paulina Sykut czy Maciej Dowbor.

- Julia jest bardzo energiczną i pozytywną osobą. Może wiele wnieść do tego projektu, a przede wszystkim przyciągnąć publiczność. Poza tym sama jest związana z muzyką - zdradza Wirtualnej Polsce osoba związana ze stacją.

Niewykluczone również, że Julia Wieniawa wystąpi na scenie ze swoimi muzycznymi singlami. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak aktorka wypadnie w nowej roli. Festiwal w Sopocie odbędzie się w ostatni weekend maja, tj. 25-26 maja.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News