Mało kto o tym wiedział. Julia Wieniawa to córka znanego artysty

Mało kto o tym wiedział. Julia Wieniawa to córka znanego artysty Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych, młodych gwiazd show-biznesu. Aktorka często pojawia się publicznie i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Stara się jednak oddzielać swoje życie prywatne od osobistego. Zatem niewielu wie, że ojciec Wieniawy jest naprawdę znaną postacią.

Jest jedna z najpopularniejszych młodych gwiazd polskiego show-biznesu. Julia Wieniawa, choć ma zaledwie 20 lat, robi ogromną karierę. Mimo że sama jest osobą publiczną, stara się nie mieszać swojej rodziny w życie zawodowe. Mama aktorki, najaktywniej angażuje się w sprawy zawodowe córki. Jest jej menadżerką i kontroluje przebieg jej kariery. Niewiele jednak wiadomo na temat ojca Wieniawy. Okazuje się, że mężczyzna jest również znaną postacią.  

Jak wyglądało dzieciństwo Julii Wieniawy?  

Julia Wieniawa teraz jest dojrzałą i ambitną kobietą, która spełnia się zawodowo. Niewielu wie, że dzieciństwo aktorki nie wyglądało tak, jakby każdy się tego spodziewał. Rodzice Wieniawy rozwiedli się, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką. Wówczas pełną opiekę nie tylko nad gwiazdą, ale i jej rodzeństwem sprawowała jej matka - Marta Wieniawa-Narkiewicz. W mediach zaczęły pojawiać się plotki na temat relacji Julii z ojcem. Według nich nie utrzymywali oni ze sobą kontaktu. Piosenkarka jednak zaprzeczałam fałszywym doniesieniom. Oznajmiła, że mimo iż jej rodzice nie są razem, ojciec jest obecny w jej życiu. 

Okazuje się, że Wieniawa mogła czerpać inspirację od swojego ojca. Choć niewielu wie, mężczyzna również jest znaną osobą.

Kto jest ojcem młodej aktorki? 

Według zebranych informacji ojcem 20-letniej gwiazdy jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz. Mężczyzna również może pochwalić się duszą artysty, choć w nieco innej dziedzinie niż jego córka. Jego zamiłowanie do plastyki, przyniosło mu wiele prestiżowych nagród, a także wyróżnień. Ojciec aktorki jest osobą niezwykle zdolną i wykształconą. Ma za sobą wiele lat edukacji w kierunku artystycznym. 

Mężczyzna otrzymał dyplom na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziel Grafiki w Łodzi. Dodatkowo w Poznańkiej Akademii Sztuk Pięknych zdobył pedagogiczne wykształcenie, które otworzyło mu drzwi na wiele możliwości. Swój doktorat obronił w Lublinie na Wydziale Artystycznym UMCS.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Osiągnięcia Konrada Wieniawy-Narkiewicza 

Tata Julii Wieniawy z całą pewnością ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o swoje zawodowe osiągnięcia. Mężczyzna miał możliwość wystawiać swoje prace nie tylko w Polsce, ale również za granicą, co dało mu ogromne możliwości. Konrad Wieniawa-Narkiewicz zwyciężył w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku, a także Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art w roku 2014. 

Obecnie artysta w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie uczy graficznego projektowania, czym zajmuje się już od kilku lat. Dodatkowo mężczyzna uczy malarstwa, rzeźby i grafiki w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. 

Zatem już wiadomo, po kim Julia Wieniawa odziedziczyła duszę artysty. 

  1. Ewa Farna szokuje! Skrytykowała katolików "oszustów": „Jak Bóg nie widzi, to zdradza żonę”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

Źródło: GALA

Następny artykuł