Antoni Królikowski zraził się do związków. "Dziewczyny to same problemy"

Antoni Królikowski zraził się do związków. "Dziewczyny to same problemy" Źródło: Instagram/Antoni Królikowski

Julia Wieniawa rozstała się z Antonim Królikowskim. To fakt, który wstrząsnął wszystkimi mediami plotkarskimi w Polsce. Byli parą, której przyszłość zapowiadała się świetnie. Udało im się jednak zakończyć relację w przyjaźni... ale czy na pewno? Okazuje się, że Antek nie ma obecnie zbyt dobrej opinii o dziewczynach.

Julia Wieniawa pod koniec ubiegłego roku rozstała się ze swoim chłopakiem - Antonim Królikowskim, który realizował dla niej między innymi klipy muzyczne, a także wspierał karierę młodej gwiazdy. Para jednak miała zbyt odmienną wizję przyszłości, która z czasem na dobre podzieliła ich związek. Szkoda - rzekło tysiące internautów. W końcu pasowali do siebie naprawdę świetnie, a przynajmniej tak się wydawało zewnętrznym obserwatorom. Choć minął już jakiś czas od zakończenia ich relacji, to jednak wydaje się, że Antoni nie przebolał jeszcze całkiem straty. Nic dziwnego - każda taka relacja okupiona jest w końcu ogromnymi oczekiwaniami, a ich niespełnienie sprawić może naprawdę spory ból i frustrację, która zdaje się obecnie dominować emocjonalnie aktora.

"Ma dość dziewczyn"

Jak się okazuje, obecnie aktor nie chce mieć nic wspólnego z poszukiwaniem miłości. Nie jest teraz otwarty na nowy związek. Chce całą swoją energię skupić na rozwoju i karierze zawodowej. Najbliższą przyszłość poświęci więc tylko sobie. - Antek ma na razie dość dziewczyn. Przeżył już tyle różnych rozczarowań, że absolutnie nie spieszy mu się, by znowu się zakochać. Wychodzi z założenia, że dziewczyny to same problemy. Teraz chce skupić się na sobie samym i na karierze - sytuację swojego przyjaciela opisała dla Faktu osoba z otoczenia aktora.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. Niewielu się na to decyduje. Polska gwiazda pokazała po raz pierwszy zdjęcie swojego dziecka
  4. Widzowie DDTVN pękali dzisiaj ze śmiechu! Wellman i Prokop dali czadu
  5. Książę Harry dostał bolesny cios od Meghan Markle. Jego miejsce zajął ktoś inny
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Źródło: WP Gwiazdy  

Następny artykuł