Ostra awantura! Julia Wieniawa zmieszana z błotem

Ostra awantura! Julia Wieniawa zmieszana z błotem Źródło: Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda w ostatnim czasie boryka się ponoć z poważnymi problemami w życiu prywatnym. To właśnie z ich powodu na artystkę spadło właśnie wiele gorzkich, bolesnych słów.

Julia Wieniawa jest doskonale znana polskim widzom kinowym oraz telewizyjnym. Aktorka pojawia się w kolejnych serialach i filmach, a także rozwija z powodzeniem karierę wokalną.

Dlaczego Julia Wieniawa miała się rozstać z Antonim Królikowskim?

W ostatnim czasie częściej niż o jej poczynaniach w show-biznesie mówi się jednak o głośnym, emocjonalnym rozstaniu z Antonim Królikowskim. Para zdecydowała się ponoć na ostateczne zerwanie, które miało być powodowane faktem, iż oboje są niezwykle zapracowani i po prostu nie znajdują dla siebie czasu. - Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - wyjawił w rozmowie z mediami znajomy Wieniawy i Królikowskiego.

Reakcja fanów na rozstanie Wieniawy i Królikowskiego

Co zaskakujące, wielu internautów nie zamierza okazywać młodej aktorce współczucia ani empatii. Zakończenie związku zazwyczaj wiąże się przecież z uczuciem smutku oraz potrzebą otrzymania chociaż najmniejszego wsparcia. Zamiast tego do Wieniawy spływa niestety coraz więcej gorzkich, krytycznych słów. Liczni internauci twierdzą bowiem, iż artystka związała się z byłym już partnerem jedynie z powodu jego stabilnej pozycji w polskim show-biznesie. Czytanie podobnych stwierdzeń w komentarzach musi zapewne bardzo ranić młodziutką jeszcze Wieniawę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wybiłaś się na nim i wielką gwiazdę z siebie robisz - napisał jeden z komentatorów na koncie artystki na portalu społecznościowym. - Co ty wiesz o moim życiu... - odpisała szybko wyraźnie poirytowana Wieniawa, czym nie ukróciła jednak krytyki pod swoim adresem. - Racja, gdyby nie ten związek, byłaby panną "nikt" - stwierdził internauta w sekcji komentarzy na jednym z najpopularniejszych portali plotkarskich. - Od dawna było wiadomo, że go kopnie w tyłek. Jak zwykle, facet przestaje być potrzebny kobiecie, gdy ta wybije się na jego plecach. Kobieta nie może robić większej kariery niż on, bo traci później u niej szacunek - zawtórował mu inny w jeszcze bardziej bolesny dla Wieniawy sposób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chylińska nie ma dla niej litości! Zmiażdżyła ją przed kamerami
  2. Maryla Rodowicz: sylwester 2018 będzie pełen niespodzianek. Gwiazda obiecała prawdziwe show
  3. Zuza Kołodziejczyk: Top Model powodem hejtu na nią w sieci?
  4. Barbara Kurdej Szatan: dziecko gwiazdy pójdzie w ślady mamy? 6-letnia Hania ma wielki talent
  5. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News