Julia Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

Ostra awantura! Julia Wieniawa zmieszana z błotem

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda w ostatnim czasie boryka się ponoć z poważnymi problemami w życiu prywatnym. To właśnie z ich powodu na artystkę spadło właśnie wiele gorzkich, bolesnych słów.

Julia Wieniawa jest doskonale znana polskim widzom kinowym oraz telewizyjnym. Aktorka pojawia się w kolejnych serialach i filmach, a także rozwija z powodzeniem karierę wokalną.

Dlaczego Julia Wieniawa miała się rozstać z Antonim Królikowskim?

W ostatnim czasie częściej niż o jej poczynaniach w show-biznesie mówi się jednak o głośnym, emocjonalnym rozstaniu z Antonim Królikowskim. Para zdecydowała się ponoć na ostateczne zerwanie, które miało być powodowane faktem, iż oboje są niezwykle zapracowani i po prostu nie znajdują dla siebie czasu. - Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - wyjawił w rozmowie z mediami znajomy Wieniawy i Królikowskiego.

Reakcja fanów na rozstanie Wieniawy i Królikowskiego

Co zaskakujące, wielu internautów nie zamierza okazywać młodej aktorce współczucia ani empatii. Zakończenie związku zazwyczaj wiąże się przecież z uczuciem smutku oraz potrzebą otrzymania chociaż najmniejszego wsparcia. Zamiast tego do Wieniawy spływa niestety coraz więcej gorzkich, krytycznych słów. Liczni internauci twierdzą bowiem, iż artystka związała się z byłym już partnerem jedynie z powodu jego stabilnej pozycji w polskim show-biznesie. Czytanie podobnych stwierdzeń w komentarzach musi zapewne bardzo ranić młodziutką jeszcze Wieniawę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
- Wybiłaś się na nim i wielką gwiazdę z siebie robisz - napisał jeden z komentatorów na koncie artystki na portalu społecznościowym. - Co ty wiesz o moim życiu... - odpisała szybko wyraźnie poirytowana Wieniawa, czym nie ukróciła jednak krytyki pod swoim adresem. - Racja, gdyby nie ten związek, byłaby panną "nikt" - stwierdził internauta w sekcji komentarzy na jednym z najpopularniejszych portali plotkarskich. - Od dawna było wiadomo, że go kopnie w tyłek. Jak zwykle, facet przestaje być potrzebny kobiecie, gdy ta wybije się na jego plecach. Kobieta nie może robić większej kariery niż on, bo traci później u niej szacunek - zawtórował mu inny w jeszcze bardziej bolesny dla Wieniawy sposób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chylińska nie ma dla niej litości! Zmiażdżyła ją przed kamerami
  2. Maryla Rodowicz: sylwester 2018 będzie pełen niespodzianek. Gwiazda obiecała prawdziwe show
  3. Zuza Kołodziejczyk: Top Model powodem hejtu na nią w sieci?
  4. Barbara Kurdej Szatan: dziecko gwiazdy pójdzie w ślady mamy? 6-letnia Hania ma wielki talent
  5. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
ZAMIANA
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News