Okropna choroba sprawia, że Julia Wieniawa puchnie jak balon. Na co cierpi gwiazda?

Okropna choroba sprawia, że Julia Wieniawa puchnie jak balon. Na co cierpi gwiazda? Źródło: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa jako gwiazda młodego pokolenia olśniewa swoim stylem i wyglądem. Kompletnie nie widać po niej, żeby zmagała się z problemami zdrowotnymi. Prawda jest jednak inna a Julia nie boi się o tym mówić.

Julia Wieniawa ostatnio przeżywała bardzo ciężki okres. Mnóstwo kampanii reklamowych, kontraktów, wizyt na planie, a także niedawne rozstanie z jej wieloletnim chłopakiem, Antkiem Królikowskim, mogło dać jej w kość. Nie tylko z tymi problemami zmaga się młoda gwiazda. Jej zdrowie zaczęło szwankować.

Julia Wieniawa o swojej chorobie

Aktorka o swojej chorobie początkowo wygadała się swoim obserwatorom na Instagramie. Po zalewie wiadomości o jej stan zdrowia, Wieniawa postanowiła przerwać milczenie. Przyznała, że jest chora na niedoczynność tarczycy.

- O niedoczynności dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam - tak mówiła Julia w grudniu zeszłego roku.

Można wywnioskować, że Julia zdiagnozowała swój problem na przełomie sierpnia i września. Na niedoczynność tarczycy choruje wiele gwiazd polskiej estrady. Publicznie o tych problemach powiedzieli już między innymi Monika Pyrek, Kayah, Rafał Maślak, Agnieszka Włodarczyk czy Maffashion.

Do tego wszystkiego dochodzi uczulenie na laktozę, które wcale sprawy nie ułatwia.

- Ja jestem uczulona na laktozę. Nie sprawdziłam tego jeszcze przez badania na celiakię, ale jestem przekonana, że jestem uczulona na gluten, ponieważ zawsze, jak zjem gluten, to po pierwsze puchnę - a to jest związane z moją niedoczynnością tarczycy - a po drugie robią mi się jakieś takie plamki na skórze, mnie to swędzi i boli. Tylko jak zjem gluten. Jak go nie jem, to nagle mi to wszystko schodzi i jest wszystko w porządku, nie jestem opuchnięta - skarżyła się dziennikarzom młoda gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak Julia Wieniawa walczy z chorobą?

Celebrytka bardzo wzięła sobie do serca rady swojej dietetyczki i trenera osobistego. Każdy dzień zaczyna od wody z cytryną, by nawodnić organizm i pozbyć się toksyn. Następnie roluje spuchniętą po nocy twarz. Chętnie pije herbatę i napary z pokrzywy. Chodzi regularnie na jogę i pokochała jazdę konną, która pozwala utrzymać jej wyśmienitą formę. Oczywiście stara się unikać laktozy i nabiału, ale nie daje się zwariować:

- Lubię pizzę i dobry makaron. Staram się nie jeść fast foodów. Jak już robię cheat day, idę do restauracji zjeść coś dobrego i nie zwracam uwagi na składnik - powiedziała gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News