Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"

Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń" Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa, tak jak i wiele innych gwiazd, zdecydowała się przejść na dietę bezglutenową. Na co dzień aktorka prezentuje się świetnie. Jest sylwetka zachwyca niejedną polkę. Jak się okazuje Wieniawa zmaga się z poważna chorobą, a jej nienaganna sylwetka wiele ją kosztuje. To pasmo wyrzeczeń, a sama artystka jest już wyniszczona tą dolegliwością.

Celebrytki coraz częściej decydują się na podjęcie diety bezglutenowej. Dzięki niej znacznie tracą na wadze, co czasem może przerastać ich oczekiwania w negatywny sposób. Julia Wieniawa również postanowiła wprowadzić takie zmiany w swoim dotychczasowym odżywianiu. Jak się okazuje, dla młodej aktorki nie jest to jednak takie proste. Cała masa wyrzeczeń i do tego choroba. Jak z tym wszystkim radzi sobie gwiazda?

Młoda aktorka jest poważnie chora

Julia Wieniawa, choć niewielu wie, na co dzień musi zmagać się z niedoczynnością tarczycy. Na pierwszy rzut oka nie widać po aktorce, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Choroba jednak stopniowo ją wyniszcza i wymaga od niej ogromnych wyrzeczeń. Celebrytka każdego dnia musi pamiętać o regularnym przyjmowaniu leków, by jej stan zdrowia nie uległ pogorszeniu. 

 

Młoda gwiazda polskiego show biznesu, dla polepszenia nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale i stanu całego organizmu, postanowiła zastosować popularną dietę bezglutenową.  Jak się okazuje, dzięki zaprzestaniu jedzenia pizzy, aktorka nie musi zmagać się już z depresją. 

- Moja trenerka zachęciła mnie jakiś czas temu, żeby wyeliminować gluten na miesiąc i zobaczyć, jak się będę czuła. I jak potem zjadłam pizzę to miałam małą depresję. Nie wiedziałam, o co mi chodzi - wyznaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Julia Wieniawa o swojej diecie 

Jak się okazuje, świetna figura aktorki to zasługa bardzo ciężkiej pracy. Samo wyzbycie się glutenu nie przyniosłoby jej tak zadowalających rezultatów. Aktorka przyznaje, że prócz wyeliminowania produktów z glutenem, stara się ona większą uwagę zwracać na to, co je. Dba o to, by posiłki były zdrowe i nie zawierały w sobie zbyt dużo tłuszczu. Aktorka wielu rzeczy musi sobie odmawiać. Dodatkowo jak sama wyznaje, ćwiczy prawie codziennie. 

- Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Dobra jest też ciepła woda z cytryną rano na czczo! - wyznaje aktorka. 

Okazuje się zatem, że aktorka musi wiele poświęcać, by dobrze się prezentować i nie jest to dla niej bułka z masłem, tym bardziej, że życie utrudnia jej przewlekła choroba. Wieniawa przyznaje jednak, że stara się raz w tygodniu robić sobie dzień bez diety. Może wtedy zjeść to, na co ma ochotę. Czy jednak dieta nie powinna być dla nas czystą przyjemnością? Wieniawa zdaje się trochę męczyć dotychczasowym odżywianiem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News