Julia Wieniawa chce być jak Magda Gessler? Ujawniła powód swojej decyzji

Julia Wieniawa chce być jak Magda Gessler? Ujawniła powód swojej decyzji Źródło: Screenshot z youtube.com/FreshmagTV

Julia Wieniawa zdradziła właśnie, że w przyszłości zamierza do swojego życia wprowadzić poważne zmiany. Dzięki nim upodobni się do samej Magdy Gessler. Znamy powód, który wpłynął na podjęcie przez gwiazdę "Rodzinki.pl" takiej decyzji.

Julia Wieniawa postanowiła do swojego życia wprowadzić zmiany, które zszokowały jej fanów. Aktorka od teraz będzie podobna do samej Magdy Gessler, z którą już gdzieniegdzie jest porównywana, choć jest przed nią jeszcze bardzo długa droga...

Julia Wieniawa chce być jak prowadząca "Kuchennych Rewolucji"?

Gwiazda TVN jest inspiracją dla wielu młodych polskich gwiazd, które czerpią pełnymi garściami z utalentowanej restauratorki, charakteryzującej się wspaniałą osobowością, ale także niesamowitymi umiejętnościami kulinarnymi.

To właśnie te ostatnie stały się ostatnio marzeniem Wieniawy, która, jak sama przyznaje, jest słabą kucharką. Zamierza jednak to zmienić i już niedługo najprawdopodobniej zapisze się na jeden z kursów, który to polecono jej w sieci na zamkniętej, facebookowej grupie, gdzie Wieniawa podzieliła się odważnym wyznaniem.

 - Hej, chce się nauczyć gotować. Nie umiem nic. Są jakieś kursy gotowania dla początkujących? - zapytała użytkowniczki Facebooka.

Fanki odpowiedziały jej chętnie i jak z rękawa sypały opiniami dotyczącymi poszczególnych miejsc, gdzie specjaliści pomogą celebrytce rozpocząć przygodę z gotowaniem. Oczywiście nie za darmo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Przed tobą długa droga..."

W komentarzach niektórzy żartowali, że jeśli tak dalej pójdzie, to Wieniawa upodobni się do Gessler. Inni natomiast życzyli jej przede wszystkim "powodzenia", bowiem gotowanie to trudna sztuka.

 - Trzymaj się. Początki bywają naprawdę trudne, ale warto. Ja pokochałam gotowanie niemal od samego początku, a gotuję już prawie 10 lat. Uwierz mi, przed tobą też jest długa droga... - stara się wesprzeć aktorkę.

Fani Wieniawy zaczęli także spekulować, że jej decyzja o nauce gotowania spowodowana jest związkiem z Baronem, który ją do tego nakłonił. Baron w jednym z wywiadów odpowiedział jednak na zarzuty twierdząc, że kocha Julkę taką, jaką jest, i jest mu obojętne, czy kiedykolwiek nauczy się gotować. Wieniawa sama jednak wyszła z taką propozycją, co na pewno bardzo ucieszyło muzyka.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News