Całe Cannes oglądało się za Julią Wieniawą. Nie bez powodu

Całe Cannes oglądało się za Julią Wieniawą. Nie bez powodu Źródło: fot. instagram.com/@juliawieniawa

8 maja rozpoczął się filmowy festiwal w Cannes. Wtedy też przybyła tam jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Julia Wieniawa wyglądała fenomenalnie. Wszyscy się za nią oglądali nie mogąc oderwać od niej wzroku.

Wieniawa jest młodą aktorką. Ma zaledwie 19 lat. Mimo to może przebierać w najbardziej prestiżowych propozycjach. Do tej pory grała role głównie w serialach takich jak "Na Wspólnej", "Rodzinka pl.", "Klan" czy "W rytmie serca". Zdarzyło jej się także wystąpić w produkcji pełnometrażowej. Prowadziła też swój własny program "I love Violetta". Na brak pracy lub zainteresowania nią na pewno nie może narzekać. Niedawno została też wysłanniczką marki L'Oreal Paris. Jest ona partnerem trwającego festiwalu.

Julia Wieniawa robi furorę w Cannes

Julia Wieniawa przybyła do Francji w dzień rozpoczęcia festiwalu. Tego dnia po raz pierwszy pokazała się publicznie w Cannes. Na wieczorny spacer wybrała się w szmaragdowej sukience z satyny. Wraz z białym żakietem. Rozcięcia po bokach sukni eksponowały zgrabne nogi młodej aktorki. Uwagę przykuwał również makijaż dziewczyny. Bardzo świetlisty podkreślający walory jej młodzieńczej urody. To, czego zdecydowanie nie można jej odmówić, jest świetny wygląd. Męska część z pewnością nie może oderwać od niej wzroku, natomiast panie bez problemu docenią wspaniałą kreację, jak i wspaniałą sylwetkę.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
zobacz także:
  1. Kochały ją miliony Polaków, zniszczyło ją życie. Skończyła opuszczona w domu starców
  2. Kurdej-Szatan nago w wannie z córką. Szokujące nagranie
  3. Dziennikarz poniżył Dodę w Polsacie, OBRZYDLIWE pytanie. Rozpłakała się
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu