Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy

Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest szczęśliwa u boku Barona. Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia gitarzysty w nowej fryzurze. Niektórzy przypuszczają, że to aktorka kazała mu pozbyć się ukochanych dredów, które od wielu lat są jego znakiem rozpoznawczym.

Julia Wieniawa znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Jej wybrankiem okazał się Aleksander Baron, gitarzysta zespołu Afromental. Chociaż aktorka przez długi czas upierała się, że z muzykiem łączą ją jedynie sprawy zawodowe, opinii publicznej nie dało się oszukać. Para pojawiła się razem na show biznesowej imprezie i była widziana w bardzo romantycznej sytuacji.

Aleksander Baron wypowiedział się na temat swoich relacji z gwiazdą Rodzinki.pl. W jednym z wywiadów muzyk przyznał, że jest szczęśliwy i ma nadzieję, że Julia Wieniawa także. Dla fanów muzyka i aktorki sytuacja stała się jasna. Można odnieść wrażenie, że od pewnego czasu muzyk dużo częściej pojawia się w mediach.

Julia Wieniawa zachwycona nowym wizerunkiem Barona

Znakiem rozpoznawczym Aleksandra Barona są dredy. Muzyk przyzwyczaił swoich fanów do takiego wizerunku. Nikt nie spodziewał się, że gitarzysta postanowi dokonać tak radykalnych zmian w swoim wizerunku. Na swoim profilu na Instagramie Baron pochwalił się ostatnią wizytą u fryzjera, podczas której został pozbawiony części dredów.

Oprócz ścięcia dredów muzyk zdecydował się na oryginalne, białe pasemka. Niektórzy twierdzą, że powodem zmian w jego wizerunku może być nowa miłość. Inni twierdzą nawet, że do metamorfozy skłoniła go sama Julia Wieniawa. Nie ma wątpliwości, że 20-latce bardzo przypadł do gustu nowy image ukochanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda Rodzinki.pl zachwycona nowym wizerunkiem Barona. Czyżby to był jej pomysł?

Julia Wieniawa nie kryła swego zachwytu w związku z nowym wizerunkiem ukochanego. Aktorka skomentowała zdjęcie muzyka, na których prezentuje się w nowej odsłonie:

- Yaaaassss babeeee - skomentowała Wieniawa i opatrzyła swój komentarz dużą liczbą emotikonek.

Muzyk zespołu Afromental nie zrezygnował z dredów całkowicie, jednak nikt nie spodziewał się, że jego wizerunek może zmienić się tak diametralnie. Nie da się nie zauważyć, że ta przemiana zbiegła się w czasie z pojawieniem się nowej miłości. Niektórzy twierdzą nawet, że do zrezygnowania z części ukochanych dredów nakłoniła go gwiazda TVP.

Tak wygląda Baron po metamorfozie. Zdjęcia zostały opublikowane na jego oficjalnym profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

źródło: Kozaczek / Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News