Wieniawa jak Ariana Grande! Aktorka pokazała się w nowej stylizacji

Wieniawa jak Ariana Grande! Aktorka pokazała się w nowej stylizacji Źródło: Instagram - Julia Wieniawa

Julia Wieniawa postanowiła podzielić się z fanami nowym zdjęciem. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo podoba jej się fotografia, na której bardzo przypomina jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej na świecie. Nie da się ukryć, że podobieństwo jest wyjątkowo zauważalne.

Julia Wieniawa często udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazda telewizji nie stroni od kontaktów ze swoimi fanami, w związku z czym często spotyka się z pozytywnymi komentarzami na temat swoich kreacji w trakcie różnych uroczystości. Nie inaczej było tym razem, choć zdjęcie było zdecydowanie inne od poprzednich fotografii. Wiele osób zdziwiło się pomysłem celebrytki na najnowszy wpis.

Młoda aktorka postanowiła odnieść się do swoich planów na przyszłość, w związku z czym zobaczyliśmy ją w zupełnie nowej, niestosowanej dotąd stylizacji. Fani przyjęli jej pomysł bardzo dobrze, nie zabrakło także komentarzy ze strony innych celebrytów, którzy również byli pełni aprobaty wobec pomysłu aktorki znanej z udziału w serialu "Rodzinka.pl". Dostrzeżone zostało również pewne podobieństwo.

Julia Wieniawa wygląda jak Ariana Grande

Znana aktorka młodego pokolenia postanowiła zaprezentować na Instagramie swoje zdjęcie w długich włosach. 20-latka nie ukrywa, że bardzo chciałaby w przyszłości zmienić fryzurę, dlatego obecnie postanowiła zobaczyć, jak będzie wyglądać za kilkanaście miesięcy. Efekt został osiągnięty za pomocą doczepianych włosów. 

Wiele osób zwróciło również uwagę na fakt, że gwiazda zrobiła sobie zdjęcie bez najmniejszego makijażu. Co więcej, postanowiła sama się tym pochwalić, a fani komplementowali jej wygląd. Nie obyło się również bez kilku ciepłych słów od znajomych z branży, którzy również cieszyli się z doskonałego pomysłu celebrytki.

Pod fotografią pojawił się także komentarz ze strony chłopaka Wieniawy, Barona, który postanowił w krótki sposób wyrazić swoje zdanie na temat wpisu swojej ukochanej.

- Moja własna supergwiazda - stwierdził Baron, dając wszystkim do zrozumienia, że bardzo podoba mu się zdjęcie przedstawiające jego dziewczynę w dłuższych włosach.

Julia Wieniawa pokazała się w dłuższych włosach

Sympatycy Wieniawy zauważyli, że w dłuższych włosach wygląda ona bardzo podobnie do jednej z największych gwiazd w świecie muzyki. Chodzi oczywiście o Arianę Grande. Obie nie należą do wysokich kobiet, bo mierząca 161 cm wzrostu Julia Wieniawjest o 8 centymetrów wyższa od Grande.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podobieństwo jest zauważalne, co przyznawali również fani młodej artystki. Komentarze były niemal wyłącznie pozytywne.

- Najpierw zobaczyłam zdjęcie, myślę ,,wow, jaka piękna", po chwili czytam ,,no makeup", wracam do zdjęcia i znowu szok. Niesaamowita - pisze jedna z komentujących, która jest pod wrażeniem doskonałego wyglądu gwiazdy telewizji.

(fot. Instagram - Julia Wieniawa)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News