Julia Wieniawa zabłysnęła z mini torebeczką wartą fortunę. Kosztuje tyle, ile niektórzy nie zarabiają w miesiąc

Julia Wieniawa zabłysnęła z mini torebeczką wartą fortunę. Kosztuje tyle, ile niektórzy nie zarabiają w miesiąc Źródło: Profil instagramowy Julii Wieniawy

Julia Wieniawa bez wątpienia wie, jak zrobić szum i wyróżnić się z tłumu. Tym razem gwiazda pokazała się z niezwykłą torebką, która zadziwia nie tylko swoim wyglądem, ale i ceną.

Julia Wieniawa jest teraz na prawdziwym szczycie swojej kariery i popularności. Zawsze, gdy pojawia się na ściankach, to oblegana jest przez fotografów, a fani poprzez media społecznościowe śledzą niemalże każdy jej ruch i zmianę w życiu. Co więcej, widać, że aktorce odpowiada taka sława, ponieważ regularnie zaskakuje nas coraz to nowymi rzeczami, z których każda kolejna przebija wszystko, co wiedzieliśmy o niej do tej pory.

Tym razem gwiazda zaskoczyła wszystkich podczas imprezy, na której zaprezentowano jesienną ramówkę Polsatu. Już sama kreacja Wieniawy przykuwała oko i wyróżniała się na tle innych gwiazd, ale to o jej torebce, teraz mówią niemalże wszyscy.

Julia Wieniawa z malutką torebką

Jedną z nieodgadnionych tajemnic wszechświata jet to, co kobiety noszą w swoich torebkach. Patrząc pod względem ich wagi, można się spodziewać naprawdę dużo. Przez niektórych wnętrza damskich torebek są porównywane do czarnych dziur, ponieważ nigdy nie wiesz, na co tam trafisz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak w przypadku Julii Wieniawy, to w jej torebce bez wątpienia nie zmieści się zbyt wiele. Problem mógłby być już z większych pękiem kluczy, a wszystko przez mikroskopijne wręcz rozmiary tego dodatku. Mimo wszystko absolutnie nie jest to jakaś zabaweczka, tylko ostatni hit od francuskiego projektanta mody Jacquemusa.

Już sam widok torebki, która spokojnie zmieściłaby się do kieszeni wzbudził, nie mały szok, ale zrobiło się naprawdę ciekawie. Wszystko dlatego, że jedna taka torebeczka kosztuje tyle, co niektórzy zarabiają w ciągu całego miesiąca. Julia Wieniawa chcąc zaopatrzyć się w taki gadżet, musiała wydać 522 dolary, czyli ponad 2 tysiące złotych.

Ciężko uwierzyć, że coś tak małego, może aż tyle kosztować. Żeby było ciekawiej, większość wariantów kolorystycznych jest już całkowicie wyprzedana i jeżeli ktoś chce zostać posiadaczem mini torebki za ponad 500 dolarów, to musi się spieszyć, ponieważ już niebawem może ich całkowicie zabraknąć. Chociaż raczej nie ma zbyt wielu osób, które marzyłyby o czymś takim.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją 24 osoby. Autobus z gośćmi weselnymi wpadł do rzeki
2. Tydzień pracy: 12 godzin i reszta wolne, ma o to zadbać rząd

Julia Wieniawa fot. instagram.com/juliawieniawa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Jasnowidzka przed laty przepowiadała przyszłość Piotrowi i Agnieszce Woźniak-Starak. Nie była to dobra wróżba
  4. Na posiadłości rodzinnej Staraków mieści się cmentarz podziemny. Prochy Piotra spoczęły w wyjątkowym miejscu
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News