Julia Wieniawa opowiedziała o gwałcie w serialu "Zawsze warto". Młoda aktorka nie miała lekko

Julia Wieniawa opowiedziała o gwałcie w serialu "Zawsze warto". Młoda aktorka nie miała lekko Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Julia Wieniawa mimo swojego młodego wieku prężnie rozwija swoją karierę, a teraz w jednym z wywiadów opowiedziała o niezwykle trudnej scenie, którą zagrała w serialu "Zawsze warto". Musiała się wcielić w ofiarę gwałtu, co nie było dla niej łatwe.

Julia Wieniawa wciela się teraz w jedną z głównych bohaterek serialu telewizji Polsat pod tytułem "Zawsze warto". Jak sama przyznaje, bardzo cieszy ją ta rola, ponieważ w końcu dano jej szanse odegrać pełną postać, która jest przecież jedną z głównych bohaterek opowiadanej w produkcji historii. Dla artysty to okazja do podjęcia ciekawego wyzwania oraz możliwość pokazania w pełni swojego talentu.

Dodatkowo jej bohaterka jest zupełnie inna niż sama Julia i ma za sobą bardzo mroczną przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć. Dla młodej gwiazdy stanowi to prawdziwą próbę. Wymagająca rola wiąże się jednocześnie z niekiedy bardzo trudnymi scenami do odegrania, które bywają niezwykle niezręczne.

Julia Wieniawa opowiedziała o scenie gwałtu

Julia Wieniawa w serialu wciela się w postać prostytutki, która próbuje wyjść na prostą i naprawić swoją relację z synem. Przez to w wielu scenach aktorka pokazuje się w niezwykle skąpej, seksownej bieliźnie, co już samo w sobie wymaga od niej pełnego profesjonalizmu i dużej odwagi, aby przed kamerą grać w takim stroju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, zawód, który wykonuje bohaterka Julii, pociąga za sobą obecność wielu trudnych scen do zagrania, a wśród nich jest nawet scena gwałtu. Aktorka opowiedziała o niej w jednym ze swoich ostatnich wywiadów i jak sama przyznaje, nie miała przy niej lekko.

 - Scena gwałtu, w której byłam prawie na pół naga, w bieliźnie, przed bardzo dobrym aktorem, którego obecność w ogóle dodatkowo mnie stresowała jego, nie było łatwe. Natomiast myślę, że wyszło wiarygodnie - mówiła w rozmowie z Kozaczkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Nie da się ukryć, że odgrywanie takich scen przed kamerą to nie jest łatwe zadanie. Jednak praca na planie niejako wymusza postawienie się właśnie w sytuacji, w której aktor nie zawsze czuje się komfortowo. Na szczęście Julia mogła liczyć na wsparcie se strony swoich koleżanek z planu i doskonale poradziła sobie z wyzwaniem.

 

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Kozaczek

Następny artykuł