Julia Wieniawa zripostowała dziennikarkę
YouTube przeAmbitniPL
Irmina Jach - 30 Września 2020

Julia Wieniawa nagle została zapytana o bardzo osobistą rzecz. Jej riposta zwala z nóg

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" robi oszałamiającą karierę zarówno w świecie show-biznesu, jak i w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że jej życie budzi duże zainteresowanie wśród fanów. Niemal codziennie w internecie pojawiają się doniesienia na temat związków uczuciowych i rodziny Julii Wieniawy. Tym razem gwiazda nie wytrzymała.

Julia Wieniawa od kilku miesięcy znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Młoda aktorka nierzadko musi odpowiadać na pytania, których tematyka daleka jest od ścieżek jej kariery filmowej. Dociekliwi dziennikarze próbują dowiedzieć się jak najwięcej na temat planów życiowych młodej gwiazdy. Julia Wieniawa doskonale wie jednak, jak poradzić sobie z natrętnymi reporterami. Jej ostatnia riposta zwala z nóg.

Daniel Martyniuk była synowa paczkaNiewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówiliCzytaj dalej

Julia Wieniawa została zapytana o bardzo osobistą rzecz

Julia Wieniawa jest niekwestionowaną faworytką tegorocznej edycji show "Taniec z Gwiazdami". Jej popisy taneczne budzą zachwyt wśród jurorów i fanów. Każdego tygodnia otrzymuje bardzo wysokie noty i słyszy liczne komplementy na temat swoich umiejętności. W jednym z ostatnich odcinków celebrytka i tańczący z nią Stefano Terrazzino zaprezentowali widzom bardzo namiętną rumbę. Motywem przewodnim występu było wesele. Scenografia, oprawa muzyczna i stroje zostały dopracowane w każdym calu. Julia Wieniawa, ubrana w zjawiskową, białą suknię, wcieliła się oczywiście w rolę panny młodej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Po występie przyszedł czas na krótkie wywiady z dziennikarzami zgromadzonymi w studio Polsatu. Jedna z reporterek postanowiła wykorzystać niecodzienną scenerię występu, by zapytać aktorkę o kulisy jej życia osobistego. Nie mogło zabraknąć pytania o plany małżeńskie.

- Za nami odcinek weselny. Julia, czy tobie się zakręciła łezka w oku, że może też już byś chciała niedługo wziąć ślub? - zapytała dziennikarka.

- Nie, nie myślę o tym na razie - odpowiedziała lakonicznie gwiazda.

- Nie jesteś jeszcze gotowa? - drążyła temat reporterka.

- Nie zadawaj mi takich pytań, kochanie - zripostowała Julia Wieniawa.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Dramatyczna śmierć polskiej legendy. Media właśnie poinformowały, miał tylko 37-lat

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

Można przypuszczać, że Julia Wieniawa przywykła już do wścibskich pytań zadawanych przez przedstawicieli mediów. Życie miłosne celebrytki jest burzliwe i budzi duże zainteresowanie. W ostatnich miesiącach 21-latka była w kilku głośnych związkach. Aktorka przez pewien czas spotykała się z Antkiem Królikowskim i Alkiem Baronem z zespołu Afromental. Była łączona także z kolegą z planu, Maciejem Musiałem i przystojnym gwiazdorem, Nikodemem Rozbickim. Jej uroda zachwyciła także bohatera filmu Blanki Lipińskiej, Michela Morrona. Dziwicie się, że zareagowała na pytanie w tak emocjonalny sposób?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystko
  2. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  3. Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?
  4. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  5. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata
  6. Polka natrafiła na grzyby warte 2 000 zł/kg. Są w polskich lasach

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Ofemin

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News