Nagrali Julię Wieniawę bez makijażu. Ma przebarwienia, wypryski i nie jest już taka ładna

Nagrali Julię Wieniawę bez makijażu. Ma przebarwienia, wypryski i nie jest już taka ładna Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa powszechnie uważana jest za jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia. Gdy pojawia się na czerwonym dywanie, zawsze zachwyca swoją urodą. Gdy została nagrana bez makijażu, część osób twierdzi, że w tym wydaniu nie jest już taka śliczna.

Julia Wieniawa zawsze zachwyca tym, jak prezentuje się podczas branżowych imprez. Złośliwi twierdzą, że to zasługa stylizacji i makijażu. Ostatnio do sieci trafiło nagranie, które pokazuje aktorkę w zupełnie innym, dużo naturalniejszym wydaniu. Niektórzy sądzę, że nie jest już taka ładna w tej odsłonie. 

Julia Wieniawa gorącym nazwiskiem w polskim show-biznesie 

Julia Wieniawa to postać, z którą chcą obecnie współpracować wszystkie największe marki. Młoda aktorka i modelka jest jednym z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. Celebrytka zachwyca swoją niesamowitą urodą, ale według wielu swój urok zawdzięcza głównie idealnie dobranemu makijażowi. 

Gdy niektórzy obejrzeli nagranie, na którym gwiazda występuje bez podkładu i szminki, byli zaskoczeni tym, że Wieniawa ma wypryski i przebarwienia skóry. Nie jest już tak olśniewająca, jak na czerwonym dywanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Inne wydanie Wieniawy 

Gdy niektórzy zobaczyli zapowiedź nowej produkcji, w której bierze udział Julia Wieniawa, byli szokowani tym, jak wygląda w niej celebrytka. Daleko jej do zmysłowej gwiazdy. Jej cera jest bledsza niż normalnie, a na jej twarzy nie pojawia się nawet gram makijażu. Jej włosy pozostają w nieładzie, ma także podkrążone oczy. Jest to zupełnie inna odsłona niż ta, do której aktorka przyzwyczaiła swoich fanów. 

Wielbiciele gwiazdy mogą odetchnąć z ulgą, gdy wczytają się w fabułę filmu. Julia Wieniawa zagrała bowiem w horrorze zatytułowanym "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jak można się domyślać, została specjalnie ucharakteryzowana do tej roli. Przypadła jej w udziale bohaterka, która przerażona ucieka przez las. Trudno się więc dziwić, że nie olśniewa wtedy urodą. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Być może Julia Wieniawa na czerwonym dywanie prezentuje się lepiej niż aktorka wygląda na co dzień. Ale nawet w tym bardzo naturalnym wydaniu, nie sposób odmówić jej uroku. Należy również pochwalić jej odwagę związaną z zaprezentowaniem się fanom w tej zdecydowanie mniej korzystnej wersji. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

@wlesiedzisniezasnienikt 🎬

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: Instagram/Julia Wieniawa 

Następny artykuł