Julia Wieniawa żali się na swój los. "Żyję w złotej klatce, blokuje mi to karierę"

Julia Wieniawa żali się na swój los. "Żyję w złotej klatce, blokuje mi to karierę" Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa należy do bardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Każdego miesiąca zewsząd napływa coraz więcej propozycji współprac, a proponowane stawki stają się coraz większe i większe. Jak się jednak okazuje, ma to swoje minusy, a aktorka chętnie się nimi podzieliła.

Julia Wieniawa zdecydowanie nie może narzekać na swoją popularność. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad milion użytkowników i z każdym dniem ich grono się powiększa. Każdy krok celebrytki śledzą nie tylko fani, ale przede wszystkim paparazzi, których głównym celem jest wychwycenie najmniejszego jej błędu.

Julia aktywnie działa na rzecz rozwoju swojej kariery i wiele wskazywało na to, że lata w show-biznesie pozwoliły jej przywyknąć do ciągłego rozgłosu wokół niej. Okazuje się jednak, że nie jest tak kolorowo, jak wszyscy moglibyśmy sobie wyobrazić, a Wieniawa czuje się coraz bardziej wszystkim zmęczona. 

Julia Wieniawa żali się na swój los 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów gwiazda "Rodzinki.pl" przyznała, że rozchwytywanie przez liczne firmy reklamowe jest dla niej sporym utrapieniem. Przyznała, że przez to poważni reżyserzy nie chcą angażować jej w swoich produkcjach. Julia jakiś czas temu wyznała, że marzy o karierze za oceanem, jednak by podbić wielkie Los Angeles, potrzebuje zdobyć doświadczenie w kraju. Zdradza, że choć na pierwszy rzut oka wszystko wygląda kolorowo, od środka w ogóle takie nie jest. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Teraz żyję w takiej złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami. I wszystko z pozoru wygląda super, ale właśnie to blokuje mi możliwość zagrania w poważnym filmie. Wielu reżyserów patrzy na mnie przez pryzmat celebryctwa i show-biznesu - powiedziała. 

Aktorka odcina się od sławy? 

Wieniawa zdradziła, że aby wzmocnić swoje szanse na poważniejsze kontrakty, odcina się nieco od blasku fleszy. Wyraźnie podkreśliła, że już od dwóch miesięcy nie pojawia się na ściankach i na próżno wyglądać jej w miejscach publicznych, bowiem nieustannie przebywa w domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Co więcej, przyznała, że bycie sławną daje jej wiele korzyści, między innymi niezależność finansową. Zaznacza, że ma to jednak i plusy i minusy, przy czym wyznała, że choć od dłuższego czasu nie daje mediom powodów do dyskusji na jej temat, wciąż o niej piszą.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej 
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Nigdy nie jedz takiego chleba. Powoduje nowotwór, a to nie koniec
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien  

Źródło: pudelek 

Następny artykuł