Dziennikarka zamówiła kosztujące fortunę warzywa Barona, dostała obraz nędzy i rozpaczy. Pleśń nie była najgorsza

Dziennikarka zamówiła kosztujące fortunę warzywa Barona, dostała obraz nędzy i rozpaczy. Pleśń nie była najgorsza Źródło: YouTube - Wideoportal

Julia Wieniawa wspierała projekt Barona, który chciał sprzedawać zdrowe warzywa. Jedna dziennikarka postanowiła sprawdzić ofertę muzyka. Okazało się jednak, że produkt, który do niej dotarł, był daleki od ideału. Dowiedzieliśmy się, że to wcale nie pleśń była najgorsza.

Julia Wieniawa wspierała pomysł Barona, na który popularny muzyk wpadł jakiś czas temu. Dowiedzieliśmy się, że juror The Voice Of Poland wraz ze swoim bliskim przyjacielem postanowił założyć wspólny biznes, który polegał na sprzedaży zdrowej żywności. Wiele osób twierdziło, że jest to doskonały pomysł, za który należą się pochwały.

Okazuje się jednak, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej, niż reklamuje ją Baron. Dowiedzieliśmy się, że niemal wszystkie ze sprzedawanych warzyw dostarczane są w bardzo złej jakości, a jeżeli nawet problem ten akurat nie występuje, to sporą przeszkodą staje się bardzo wysoka cena. Można tylko domyślać się, że Julia Wieniawa nie może być szczęśliwa, że wspierała ten pomysł.

Julia Wieniawa wspierała inicjatywę ukochanego

Jedna z dziennikarek postanowiła złożyć zamówienie na stronie firmy muzyka, by przekonać się o rzekomo najwyższej jakości zamawianych produktów. Z pewnością liczyła na to, że nie rozczaruje się, gdy zobaczy zamówienie, bo w internecie pojawiało się wiele pozytywnych opinii na ten temat. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Zamówiona cukinia była spleśniała, a botwinka i koperek przywiędły w trakcie transportu. Widać, że warzywa z pewnością nie zostały dobrze zabezpieczone i nie miały szans na to, by dobrze znieść trudy podróży. Zdecydowanie nie to było jednak najgorsze w całym zamówieniu.

Julia Wieniawa nie byłaby zadowolona

Wyjątkowo odstraszająco brzmi wygórowana cena za wszystkie zamawiane warzywa. Choć w niektórych przypadkach są one gorsze od tych samych produktów kupowanych w sklepie, to przychodzi nam zapłacić za nie znacznie więcej, co wzbudziło spore poruszenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie zaczęli wyrażać swoje oburzenie po publikacji artykułu na temat jakości warzyw sprzedawanych przez Barona jako te, które mają być szczególnie zdrowe i znacznie lepsze od produktów konkurencji. Wygląda na to, że sprzedaż na stronie firmy znacznie spadnie po ukazaniu się publikacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu