To on zostanie teściem Julii Wieniawy? Wiemy, kim jest ojciec Aleksandra Barona

To on zostanie teściem Julii Wieniawy? Wiemy, kim jest ojciec Aleksandra Barona Źródło: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest w związku z Baronem, czyli znanym muzykiem zespołu Afromental. Tabloidy i fani bardzo interesują się losami pary. Każda nowa informacja jest dla nich na wagę złota. Gdy tylko Baron opublikował zdjęcie ze swoim ojcem, ludzie zaczęli zastanawiać się, kim jest potencjalny teść młodej aktorki.

Julia Wieniawa i Baron to para, która elektryzuje dziennikarzy tabloidów i fanów, śledzących nowinki ze świata show-biznesu. Gdy tylko rozpadł się związek młodej aktorki i Antoniego Królikowskiego, od razu zaczęto spekulować o personaliach jej nowego partnera. Gwiazda często pojawiała się w towarzystwie Aleksandra Milwiw-Barona, co wzbudziło szereg spekulacji. Wreszcie artyści potwierdzili, że są razem. Od tego czasu związek budzi ogromne zainteresowanie fanów. Chcą o nich wiedzieć jak najwięcej.

Julia Wieniawa jest z Baronem. Artystyczny związek

Julii Wieniawy nie trzeba nikomu przedstawia, ale jej partner także nie jest osobą anonimową. Choć teraz kojarzy go coraz więcej osób śledzących informacje z prasy plotkarskiej, to jest on powszechnie znany w innych kręgach. Aleksander Milwiw-Baron to człowiek muzycznego renesansu, który sprawnie posługuje się gitarą i saksofonem. Jest członkiem zespołu Afromental, a jego charakterystyczne dredy można było podziwiać także w programach "The Voice of Poland" czy "The Voice Kids".

Wieniawa i Baron są więc artystyczną parą. Ale to nie wszystko. Aleksander pochodzi z muzycznej rodziny. Dźwięki nie mają tajemnic nie tylko dla niego, lecz także dla jego ojca. Osoba Piotra Barona stała się ostatnio popularna. Wszystko za sprawą rodzinnego zdjęcia, jakim Baron uczcił Dzień Ojca. Tym samym udowodnił, że mimo medialnego zamieszania wokół jego osoby, pamięta o rzeczach najważniejszych. A internauci zaczęli zastanawiać się, kim jest potencjalny teść Julii Wieniawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiemy, kim jest ojciec Barona. To znany muzyk, wirtuoz saksofonu

Wiadomo już, po kim Baron i jego brat Adam odziedziczyli muzyczny talent. Piotr Baron jest cenionym saksofonistą jazzowym i kompozytorem. Wziął udział w nagraniu około 100 płyt, na koncie ma także dziewięć własnych albumów. Komponował muzykę dla teatrów, współpracuje z czołowymi grupami jazzowymi.

Działalność Piotra Barona została wielokrotnie doceniona. Na 30-lecie pracy artystycznej został odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a także Odznaką Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Piotr Baron pracował także w mediach. Prowadził audycję w Polskim Radio Wrocław i radioJAZZ.fm, publikuje teksty m.in. w magazynie "Jazz Forum".

Bardzo możliwe, że Julia Wieniawa trafi w przyszłości do bardzo artystycznej rodziny. Ze swoim aktorskim talentem będzie tam doskonale pasować.

Aleksander Baron na zdjęciu z ojcem i bratem:

Instagram/Aleksander Baron

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery. Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  4. Widzowie musieli być w szoku. Rydzyk wbił do TVP, na wizji posypały się prawdziwe gromy
  5. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  6. To zdjęcie nadaje się na okładkę „Playboya”. Rozebrana Anna Mucha wije się w piasku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News