Julia Wieniawa potwierdziła swoje rozstanie z Baronem. "Dajcie żyć"

Julia Wieniawa potwierdziła swoje rozstanie z Baronem. "Dajcie żyć" Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa i Baron tworzyli naprawdę zgraną parę. Chętnie chwalili się swoją sielanką, choć na samym początku raczej niechętnie publicznie okazywali sobie uczucia. Fani gwiazd byli w wielkim szoku, gdy w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu, a teraz sprawę komentuje sama gwiazda.

Julia Wieniawa początkowo nie chciała osobiście komentować plotek o rozstaniu z muzykiem. Presja ze strony internautów zmusiła ją jednak do tego, by wreszcie zabrać głos. Najwięksi miłośnicy gwiazdy do końca mieli nadzieję, że są to jedynie pogłoski, a para już za chwilę opublikuje kolejne wspólne zdjęcie. Wielkie spadło na nich rozczarowanie, gdy młoda aktorka jednoznacznie potwierdziła, że historia miłosna dobiegła końca.  

Julia Wieniawa potwierdza rozstanie z Baronem 

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" i członek zespołu Afromental Baron, już kilka miesięcy temu zaczęli mieć się ku sobie. Na samym początku rozkwitające uczucie chcieli zachować tylko dla siebie, dlatego nie pojawiali się razem publicznie. Gdy jednak w świecie show-biznesu coraz szerzej zaczęto podejrzewać, że między tą dwójką coś jest na rzeczy, postanowili oficjalnie potwierdzić, że zostali parą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie stronili od wspólnych fotek z wyjazdów czy czułości w miejscach publicznych. Jako para zjednali sobie naprawdę sporą rzeszę fanów, jednak niespodziewanie wszystko dobiegło końca. Nagle pojawiły się informacje, że Julia i Baron zakończyli związek, a w końcu oficjalnie celebrytka wszystko potwierdziła. Odniosła się także do zdjęcia z kolegą, na którym czule się przytulali. 

- Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć - powiedziała. 

Co było powodem rozstania? 

Niedługo po pierwszych plotkach o rozstaniu, pojawiły się informacje o tym, co miało doprowadzić do takiej decyzji. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Bliska osoba z ich otoczenia zdradziła, że para już od dłuższego czasu nie potrafiła się ze sobą dogadać. Aktorka podejmowała się kolejnych zleceń, a Baron spełniał się na scenie. Mieli dla siebie coraz mniej czasu, aż w końcu sytuacja stała się naprawdę kryzysowa. Ponoć wspólnie zadecydowali o zakończeniu związku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł