Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"

Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo" Źródło: Screen youtube.com/Magazyn Gala

Julia Wieniawa, podobnie jak niektórzy polscy celebryci, skomentowała na swoim portalu w mediach społecznościowych wydarzenia z sobotniego Marszu Równości w Białymstoku. Gwiazda użyła bardzo mocnych słów. Nie kryła swojego niezadowolenia.

Julia Wieniawa już niepierwszy raz wypowiada się w sprawie środowiska LGBT i bez wątpienia jej fani mieli nadzieję, że aktorka odniesie się również do wydarzeń z pierwszego Marszu Równości, który w sobotę odbył się w Białymstoku. Faktycznie, aktorka jasno i wyraźnie pokazała swój sprzeciw wobec agresji, którą zastosowano względem osób biorących udział w marszu.

Nie da się ukryć, że Marsz Równości, który odbył się w Białymstoku, pozostanie z nami jeszcze przez jakiś czas. Wszystko przez liczne ataki względem osób biorących w nim udział. W Internecie pełno jest nagrań pokazujących, jak uczestnicy kontrmanifestacji wprost biją ludzi, którzy mają przy sobie tęczowe elementy. Na jednym z nich widać nawet jak grupa mężczyzn okłada nastolatkę. Aktorka jasno powiedziała, co myśli na ten temat.

Julia Wieniawa ostro o wydarzeniach z Białegostoku

Nie da się ukryć, że to, co się stało w Białymstoku, nie powinno mieć miejsca i żeby nie było, mowa jest oczywiście o atakach na osoby idące w Marszu Równości. Jeżeli ktoś chciał zorganizować kontrmanifestację, to miał do tego prawo, ale nikt nie ma przyzwolenia, aby bić i obrzucać kamieniami osoby mające jedynie inne poglądy, a niestety tego właśnie byliśmy świadkami.

Grupa polskich celebrytów w mediach społecznościowych jasno skrytykowała ten pokaz nienawiści i agresji, a wśród nich jest właśnie Julia Wieniawa. Aktorka poprzez instastory wprost nazwała wydarzenia z Białegostoku wieśniactwem, narażając się jednocześnie licznej grupie internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Patrzcie, co się dzieje w Białymstoku. Czy naprawdę chcemy żyć w kraju nietolerancji i chamstwa...? Brak mi słów. Wieśniactwo. Jak można szerzyć zło, zasłaniając się wiarą? - napisała Julia Wieniawa.

Taka postawa bez wątpienia wymaga odwagi, patrząc na to, jak niektórzy reagują na pokojową manifestację, bo jakoś nie widać na opublikowanych nagraniach, aby to właśnie uczestnicy Marszu Równości atakowali kontrmanifestację.

Oczywiście na wielu portalach momentalnie na aktorkę wylało się wiadro hejtu od przeciwników LGBT, ale patrząc na wcześniejsze wpisy Julii, raczej znacząco się tym nie przejmie. Aktorce należą się brawa za odwagę w wypowiadaniu swojej opinii, nawet mimo negatywnych reakcji internautów.

Julia Weniawa screen instagram.com/Julia Wieniawa

Julia Weniawa screen instagram.com/Julia Wieniawa

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

 

źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu