Ostra reakcja chłopaka, z którym Wieniawa obściskiwała się na zdjęciach. "Odpier*olcie się!"

Ostra reakcja chłopaka, z którym Wieniawa obściskiwała się na zdjęciach. "Odpier*olcie się!" Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa właśnie zakończyła swój związek z Baronem. Fani aktorki byli w niemałym szoku, jednak jej nowe zdjęcie wręcz wprawiło ich w osłupienie. Chłopak, z którym do niego zapozowała, ostro zareagował na negatywne komentarze.

Julia Wieniawa wciąż dostarcza swoim obserwatorom tematów do dyskusji. Zaczęło się do rzekomego romansu ze znanym muzykiem, później oficjalne potwierdzenie ich związku, a na samym końcu rozstanie. Na przestrzeni ostatnich miesięcy, fani dostali porządną dawkę emocji od swojej ulubienicy, dlatego nie spodziewali się, że zaledwie chwilę po zerwaniu, aktorka zrzuci prawdziwą bombę. Wszyscy mówią tylko o tym zdjęciu i to niekoniecznie w pozytywny sposób. 

Julia Wieniawa dopiero rozstała się z chłopakiem, a już obściskuje się z innym 

Kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje, że gwiazdy "Rodzinki.pl" i Baron - członek zespołu Afromental - zakończyli swoją miłosną historię. Wielu nie wierzyło w plotki, jednak szybko znalazły one potwierdzenie u samej celebrytki. Julka skorzystała z okazji i komentując informacje o rozstaniu, odniosła się również do zdjęcia, które wywołało niezłą burzę. 

Widać na nim, jak Wieniawa czule przytula się do Michała Trzeciakowskiego - młodego aktora - a ten rzuca w jej stronę uroczym spojrzeniem. Fani nie mogli odmówić sobie komentarza stwierdzając, że aktorka szybko pocieszyła się po muzyku i znalazła ukojenie w ramionach innego. By uciąć wszelkie domysły, celebrytka wyznała, że zdjęcie nie ma nic wspólnego z jej zerwaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- TAK. ROZSTALIŚMY SIĘ. ALE TO ZDJĘCIE NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO, BO TO MÓJ KUMPEL, KTÓRY PO PROSTU BYŁ Z NAMI NA IMPREZIE. DAJCIE ŻYĆ… - powiedziała dla VogulePoland.  

Młody aktor ostro komentuje 

Domysły internautów i często pojawiające się wulgarne słowa, nie mogły obejść się bez komentarza samego przyjaciela Julki, z którym zapozowała do kontrowersyjnego zdjęcia. Trzeciakowski opublikował na swoim InstaStory fotkę, całując się z dziewczyną i zdradził, że jego serce jest już zajęte i to nie przez Wieniawę. Chłopak nie pozostał dłużny wszystkim hejterom i w dość bezpośredni sposób odniósł się do sprawy.  

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali

2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

- Dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości to tu jest moja dziewczyna!!! Czemu głupi ludzie robią takie durne afery, błagam odpier*olcie się!" - napisał do zdjęcia. 

instagram/nikodamn/

instagram/michaltrzeciakowski/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: instagram

Następny artykuł