Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Znamy prawdziwy powód

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Znamy prawdziwy powód Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa i Baron wydawali się naprawdę szczęśliwą parą. Wiele wskazywało na to, że doskonale się rozumieją i mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Nic zatem dziwnego, że fani byli w wielkim szoku, gdy dowiedzieli się o ich rozstaniu, a teraz na jaw wyszedł prawdziwy powód.

Julia Wieniawa rozważnie podchodziła do upubliczniania swojego nowego związku. Minęło wiele czasu, zanim oficjalnie pokazała się z Baronem, a na pierwsze publiczne okazywanie uczuć długo kazała czekać fotoreporterom. Gdy jednak wszystko stało się już pewne, nie stroniła od wspólnych zdjęć z muzykiem czy romantycznych wypadów na miasto. Fani celebrytów byli pewni, że miłość między nimi z każdym dniem rozkwita coraz bardziej. Dlatego więc sielanka dobiegła końca? 

Dlaczego Julia Wieniawa rozstała się z Baronem? 

Gdy tylko w mediach pojawiły się pierwsze przecieki o rozstaniu Julii i Barona, internauci najwyraźniej uznali, że nie spoczną, dopóki nie poznają powodu. Na portalach społecznościowych gwiazd pojawiały się dziesiątki pytań odnośnie szczegółów zerwania. Niektórzy przyznawali nawet, że już od dawna podejrzewali, iż coś jest na rzeczy. Ich zdaniem para coraz rzadziej pokazywała się publicznie, a podczas wywiadów niewiele o sobie mówili. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko wskazuje na to, że dociekliwi fani mogli mieć rację i po części sami rozwikłali zagadkę końca związku. Portal Pudelek skontaktował się z bliską osobą z otoczenia gwiazdy "Rodzinki.pl" i muzyka. Informator zdradził, że chociaż początkowo ich miłość była niczym grom z jasnego nieba, z czasem wszystko zaczęło uciekać. 

- Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - twierdzi informator Pudelka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Ponoć pochłonięci pracą, zupełnie nie mieli dla siebie czasu, co zaczęło im przeszkadzać. Nie sposób się temu dziwić, bowiem aktorka jakiś czas temu rozpoczęła nagrania do nowego serialu, dlatego większość swojego dnia spędza na planie. Baron też nie próżnował i w pełni oddawał się koncertowaniu oraz swojemu nowemu przedsięwzięciu, o którym pisaliśmy niedawno, a dokładniej handlu ekologicznymi warzywami. Informator przyznał, że fascynacja po prostu przeminęła i między nimi nie było już tej chemii, którą dało się odczuć na początku związku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni są najlepszymi partnerami na życie
  2. Gwiazda TVN urodziła! Piękna blondynka pokazała swoje pierwsze dziecko, fani oszaleli
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Źródło: pudelek

Następny artykuł