Ten klasyk uwielbiasz nie tylko Ty. Julia Wieniawa zdradziła, jaki jest jej ulubiony film

Ten klasyk uwielbiasz nie tylko Ty. Julia Wieniawa zdradziła, jaki jest jej ulubiony film Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich celebrytek. Coraz lepiej sobie również radzi, jeżeli chodzi o karierę aktorską. Ostatnio podzieliła się tym, jaki jest jej ulubiony film. Ciekawe czy obstawialiście, że gwiazda kocha akurat to dzieło.

Julia Wieniawa bardzo szybko stała się niesamowicie popularna. Obecnie wszyscy reżyserzy i firmy zabiegają o to, by brała udział w ich filmach czy kampaniach reklamowych. Wygląda na to, że to jest jej moment. Coraz lepiej radzi sobie również jako profesjonalna aktorka, co fani obserwują z uwagą na ekranach. Teraz jednak celebrytka postanowiła zdradzić coś o sobie i wyjawić, jaki jest jej ulubiony film. Większość Polaków z pewnością go widziała, bo to klasyka kina. 

Julia Wieniawa o ulubionym filmie

Julia Wieniawa szerszej publiczności dała się poznać dzięki występom w serialu TVP "Rodzinka.pl", w którym wcieliła się w rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Na dużym ekranie można ją było za to oglądać za to już w "Kobietach mafii" Patryka Vegi i "Kobietach sukcesu" Roberta Wichrowskiego, a to z pewnością dopiero początek kariery przy wielkich produkcjach. 

Jako aktorka z pewnością inspiruje się wieloma profesjonalistami. Żeby podpatrzeć pracę bardziej doświadczonych od siebie, Julia Wieniawa ogląda bardzo dużo filmów. To zupełnie naturalne, skoro sama wiąże swoją przyszłość z kinem. Ostatnio zdradziła jaki jest jej ukochany film i pewnie wielu z Was zdziwi jej wybór.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Każdy widział ten film

Za pośrednictwem swojego Instagrama gwiazda poinformowała, że jej ulubionym filmem jest "Dirty Dancing" z roku 1987. Film należy do klasyki kina i jest kultowym dziełem epoki lat 80 XX wieku. Wszyscy pamiętamy zmysłowego Patricka Swayze'ego tańczącego z Jennifer Grey, a niemalże każdy na jakiejś imprezie bawił się do ścieżki dźwiękowej pochodzącej z "Dirty Dancing".

Wygląda na to, że Julia Wieniawa również dała się oczarować magii tego filmu. Być może ten wybór wynika z tego, że jest to produkcja muzyczna, a więc łączy w sobie dwie pasje celebrytki, która nie dość, że jest aktorką, to jeszcze przecież wspaniale śpiewa. 

Gwiazda zdecydowała się na seans razem ze swoimi przyjaciółmi w kinie pod chmurką. Trudno o przyjemniejsze spędzanie gorących, letnich wieczorów, niż oglądanie ulubionego filmu z najbliższymi osobami. Kto wie, może miłość do tego dzieła zaowocuje kiedyś udziałem Wieniawy w podobnej produkcji muzycznej. 

Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

ZOBACZ TAKŻE

  1. Przerażające zachowanie policjantów. Powalili go, bo nie miał dokumentów
  2. Anna Lewandowska powaliła fanów na kolana. Wszystko dzięki wakacyjnemu, skąpemu bikini
  3. Komornik chciał zabrać Marcinkiewiczowi rower. Izabela żałuje, że nie zabrał mu też ubrań
  4. Naukowcy zrobili wielki krok ws. leczenia nowotworów. Wykrywanie raka jest 1000 razy skuteczniejsze

Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News