Julia Wieniawa podzieliła się smutną nowiną. Nie spełni swojego największego marzenia, powód jest zaskakujący

Julia Wieniawa podzieliła się smutną nowiną. Nie spełni swojego największego marzenia, powód jest zaskakujący Źródło: Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a już osiągnęła ogromny sukces. Celebrytka podzieliła się smutną wiadomością dotyczącą jej największego marzenia. Nie uda się go spełnić z zaskakującego powodu.

Julia Wieniawa może się pochwalić oszałamiającą karierą w polskiej branży rozrywkowej. Celebrytka jest rozchwytywana przez wszystkich, a propozycji zawodowych pojawia się coraz więcej. Gwiazda podzieliła się smutną wiadomością dotyczącą tego, że nie będzie w stanie spełnić swojego największego marzenia. 

Julia Wieniawa zawsze o tym marzyła 

Julia Wieniawa z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna, a jej życie zawodowe przeżywa prawdziwy rozkwit. W najbliższym czasie będzie można podziwiać aktorkę u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej w nowym serialu "Zawsze warto".

Okazuje się jednak, że celebrytka ma jedno marzenie, którego nie uda jej się spełnić nawet mimo ogromnego majątku. Zawsze pragnęła pójść na studia i zdobyć wykształcenie w kierunku aktorskim. Są jednak powody, które sprawiają, że gwiazda musi zapomnieć o swoich planach sprzed lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przeszkody na drodze Wieniawy 

Julia Wieniawa zawsze chciała pójść na akademię teatralną, która powiększyłaby jej warsztat zawodowy i zdobyć odpowiednie sceniczne wykształcenie. Jej marzenie nie spełni się właśnie ze względu na oszałamiający sukces gwiazdy. 

- Niestety, ona odniosła sukces jeszcze przed maturą i teraz nie może zniknąć, by zająć się nauką. Boi się, że jeśli nie wykorzysta swoich pięciu minut sławy, ludzie o niej zapomną. A przecież początkujący studenci szkół aktorskich nie mogą grać w serialach - opisuje całą sytuację na łamach "Faktu" osoba z otoczenia celebrytki. 

Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest w tej branży warsztat aktorski. Będzie musiała się jednak trochę wstrzymać jeżeli chodzi o edukację. Julia Wieniawa zwyczajnie nie ma w tej chwili czasu na poświęcenie się nauce. Jest zaangażowana w zbyt wiele projektów, aby mogło to dojść do skutku.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Ma jednak podobno plan zastępczy, a mianowicie chce spróbować swoich sił w jednej z zagranicznych uczelni. Nauka tam byłaby mniej absorbująca niż w polskiej szkole, a być może byłaby to chociaż namiastka spełnienia marzenia celebrytki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Lech Wałęsa zaatakowany w warszawskim hotelu. Interweniowała ochrona, doszło do pobicia

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł