Julia Wieniawa zrozpaczona. Jej odezwa do fanów obiegła internet

Julia Wieniawa zrozpaczona. Jej odezwa do fanów obiegła internet Źródło: youtube Polsat

Julia Wieniawa należy do czołówki polskich celebrytek. Zajmuje się wszystkim: od aktorstwa poprzez śpiew, a teraz próbuje swoich sił w tańcu. Po ostatniej decyzji stacji internet obiegło nagranie z zapłakaną gwiazdą.

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku poszczycić się może całkiem sporą ilością profesji, którymi zajmuje się zawodowo. Młoda gwiazda typowana była na jedną z faworytek tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", jednak wszystko się zmieniło.

Julia Wieniawa nagrała informację dla fanów

Wszystkim tancerzom trudno było ukryć emocje podczas ogłoszenia decyzji stacji. Krzysztof Ibisz poinformował zebranych oraz widzów przed telewizorami, że z odcinka nie odpada co prawda nikt, ale taneczne show przesuwa swoją emisję na jesień. Decyzja ta podyktowana była dbałością o zdrowie rywalizujących uczestników, ale także wszystkich współpracujących przy produkcji programu. Gwiazdy, które miesiącami ćwiczyły ruchy taneczne i szlifowały swoją kondycję były zaskoczone, jednak w pełni zrozumiały podjęte kroki. Zaraz po ogłoszeniu tego komunikatu Julia Wieniawa wraz ze swoim partnerem zalała się łzami i nagrała dla fanów krótki filmik, który wsrecz kipiał od emocji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zupełnie popiera decyzję

Julia Wieniawa jako pierwsza uczestniczka tej edycji zdobyła od jury 30 punktów. Decyzja o przełożeniu show na późniejszy termin może nie być dla niej satysfakcjonująca, jednak w emocjonującej relacji wyznała, że już wcześniej rozmawiała ze Stefano Terrazzino o słuszności takiego obrotu spraw. Jej partner jest rodowitym Włochem i zauważył, że z trudem patrzy na wiadomości dobiegające go z ojczyzny i liczy, że właśnie tak mądrze podejmowane kroki uchronią Polaków od podzielenia losu jego kraju. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Przesłanie prosto z parkietu

Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa wprost z parkietu, targani jeszcze emocjami, postanowili umieścić film na Instagramie aktorki. Tancerz podkreśla, że chociaż decyzja nie była łatwa to ważniejsze jest zdrowie i to na nim powinniśmy się wszyscy skupić. Wykorzystując siłę medium społecznościowego, para zapewniła, że przyłącza się do akcji #zostajewdomu i nie będzie niepotrzebnie pojawiać się w miejscach publicznych. Relacja z zapłakaną Julią zachęciła jej obserwatorów do wyrażenia solidarności z aktorką i pełnego wsparcia.

Źródło: instagram/juliawieniawa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News